Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi köze van egy munkahelynek...

Mi köze van egy munkahelynek a legmagasabb iskolai végzettségemhez ha az állás betöltésének feltétele a 8 elemi? Mi köze hozzá mim van ezen túlmenően-ha egyszer csak a 8 elemi kell?

Figyelt kérdés
2022. okt. 14. 07:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Elvileg semmi, gyakorlatilag nem szeretik a túlképzett embereket, mert abból indulnak ki, hogy neki ez úgyis átmeneti megoldás lesz, és azonnal lelép, ha szintjéhez való állást talál. És ebben igazuk is van. :-)
2022. okt. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%
Ha magasabb iskolád van többet kell fizetniük asszem
2022. okt. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

"Ha magasabb iskolád van többet kell fizetniük asszem"


Már miért kéne . a bért a betöltött állás és az ahhoz kapcsolódó szükséges végzettség határozza meg és nem a legmagasabb. Vagy akkor szerinted a diplomás gyári melós többet kap, mint a 8 elemis gyári melós csak azért mert ő diplomás?? nem kap.

Az állás az ami, a társult bér annyi amennyi és kész.

ezért sem értem.

igazoljam le hogy diplomás vagyok? és akkor többet fizetnek majd? Nem.

az álláshoz kell? nem.

akkor minek igazoljam le?

2022. okt. 14. 07:55
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
2-es, ha a munkakörhöz nem kell az a képzettség, akkor nem.
2022. okt. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Visszadobták a beléptetésemet mert a beadott életrajzban szerepel az egyetem, de a leadott végzettséget igazoló papírok közt nincs. és kérdezem minek lenne? 8 elemi kell az álláshoz , a bér szabott bruttó 220-mi közük az én diplomámhoz?
2022. okt. 14. 07:57
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek írtad be?
2022. okt. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
miért, tagadjam le talán???? titok? Bűnös dolog? Már miért ne írnám be?
2022. okt. 14. 08:15
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Szégyelled a diplomádat? Ilyen hülyeségen felesleges befeszülni, főként ha diplomásként rá vagy szorulva egy br 220-as gyári melóra.
2022. okt. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Anno rengeteg gyárba beadtam a cv-m, még csak vissza se jeleztek.

Beírtam, hogy csak egy érettségim van, mindjárt hívtak telefonon. Ez ilyen.

Egyébként én úgy tudom azért, mert mivel több eszed van, nem tud átverni a cég, nem tud robot módjára dolgoztatni, mert akinek több iskolája van, valószínűleg ki is áll magáért ha úgy van. Na ezt nem szeretik a multik. Nekik egyszerű emberek kellenek.


(Most az egyszerű kifejezésért elnézést kérek, nekem is van sok 8 általánosos ismerősöm, akinek több sütnivalója van, mint néhány diplomásnak, de ez a ritka eset ugyebár.)

2022. okt. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
98%

"Már miért ne írnám be?"


Hát pont azért, amin itt nyávogsz. Nincs közük hozzá és nem kell a munkához. Ha kell a munka, akkor tedd azt, amivel el tudod érni, hogy felvegyenek. Nem bonyolult.

2022. okt. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!