Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyeni vallalkozoi igazolvany...

Egyeni vallalkozoi igazolvany kivaltasanal feltetel-e, hogy az adott teruleten legyen vegzettsegem?

Figyelt kérdés
Pl. ha varrodat szeretnek nyitni, kell-e noi ruhakeszito vagy hasonlo vegzettseg hozza?
2008. ápr. 21. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem kell hozzá végzettség
2008. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még 2 éve úgy tanultam, hogy neked nem muszáj, hogy legyen, de valakinek az alapítók közül kell lennie. Ha pl. te akarsz indítani egy két személyes vállalkozást, akkor elég, ha egyikőtöknek van ilyen végzettsége.
2008. ápr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyéni vállalkozásnál igazán nehézkes a két alapító, hiszen azt az adott személy egyedül kezdeményezi...

Azonban az adott tevékenység felvételéhez NEM kérnek képesítést, de a tevékenység ELKEZDÉSÉHEZ igen. Nem szükséges, hogy a vállalkozónak legyen képesítése, ha vesz fel egy megfelelő képesítéssel rendelkező alkalmazottat, akkor elkezdheti a tevékenységet.

2008. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A harmadik valaszolo tudna kuldeni linket ahol ezt el tudom olvasni? En sok helyen neztem, d enem talalom. (Lehet, hogy az a baj, hogy nincsenek ekezeteim)

Es azt is szeretnem tudni, hogy ha kulfoldre akarom vinni a vallalkozast, akkor annak mi a modja?

Es hova fogok adozni? MElyik rendszer szerint? A magyar vagy a masik orszag szabalyai szerint?

2008. ápr. 22. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha külföldön alapítasz vállalkozást, ott a székhely, akkor aszerint adózol, de egyéni vállakozást nem igazán lehet "kivinni", különösen hogy egyes országokban nem feltétlenül van ilyen fogalom. Ennek abban az országban kéne utánna nézni ahol te a tevékenységet folytatni kívánod.
2008. ápr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Konkrétan a varrodához nem kell semmilyen végzettség.
2008. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!