Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Belemennétek a 20%-os rezsihoz...

Belemennétek a 20%-os rezsihozzájárulásba a béreketből, hogy ne rúgjanak ki?

Figyelt kérdés

A cégnek zsebbe le kell adni a bér 20%-át minden hónapban mert nem bírja a cég a rezsit. AKi nem adja le, másnap ki van rúgva.

Belemennétek?


2022. okt. 16. 19:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
98%
Nem mennék bele, annyit nem ér nekem ez a munkahely. Hamar találnék másikat.
2022. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Ez az alapítványi iskola? A részeges igazgató hazudik, piára kell neki a pénz, a nagy infláció miatt már nem futja a saját keresetéből a teljes havi szeszadagra.
2022. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, amikor elkezdtem olvasni a kérdésedet, először azt hittem, a munkáltató száll be a dolgozók rezsijébe, hogy nekik könnyebb legyen.

Csak tátottam a számat, amikor végigolvastam, és rájöttem, hogy az ellenkezőjéről van szó.


Nézd, minden a lehetőségektől függ, no meg, hogy mennyi fizetésből mennyit kéne leadni.

Vagy ha lehetséges távmunka, akkor fölvetném, hogy aki azt vállalja, annak ne kelljen beszállnia. Ez így korrekt, mert neki nem kell melegíteni és világítani a munkahelyet.

2022. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék bele mert van tartalékom és hamar szoktam új állást találni.
2022. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
61%
Fizetésem 20% -a 170 ezer, bele nem mennék.
2022. okt. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
37%
Ilyen könyen felmondani nem is lehet hol érdekel engem a cég én alkalmazot vagyok felölem fel is robanhat.Majd az alkalmazotak fizetnek a cég tulajnak ti nagyon rossz helyen vagy mond el mere vagy mert ott válalkozok én is.
2022. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy.. felmondanek magamtol egybol. 1 nap alatt van masik melom
2022. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem
2022. okt. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!