Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy kirúgnak?

Figyelt kérdés

2 hónapja dolgozok egy cégnél, eddig 2x voltam táppénzen (2x3nap). 1x munkából mentem haza, 1x pedig be sem mentem és volt amikor elaludtam véletlenül még a legelején.

Műszakvezetőmnek mindig szóltam, kivéve mikor elaludtam, de akkor nem tudtam megoldani sehogysem, hogy bemenjek.

Amikor van túlóra lehetőség mindig elvállalom, múlthét szombaton is kapásból igent mondtam, hogy bemegyek dolgozni.

Nagyon félek attól, hogy kirúgnak, a munkámmal szerintem már nincs úgy nagyon gond, kezdem megszokni, és megtanulni rendesen, hogy mikor mit kell csinálni.

Szerintetek a sok betegállomány miatt ki fognak rúgni?



2022. okt. 18. 05:38
A kérdező szavazást indított:
Van rá esély de nem valószínű
Igen
Nem
30 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen az számít menyire lehet számitani a dolgosra, az hogy mennyit túlórázol az nem írja jóvá hogy hol vagy hol nem .
2022. okt. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Főnök válogatja. Ha lesz jelentkező még arra a munkára, akkor 80%, hogy lapát.
2022. okt. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Sehol sincs olyan szabály, hogy próbaidőn nem mehetsz táppénzre.

Az elalvás gázosabb, de ha megbízható munkaerő vagy ettől függetlenül, nem ezen fog múlni.

2022. okt. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Nam is a táppénz a gond, hanem az elalvás. Ha akkor is beszoltál, hogy ez történt és elfogadták akkor nem kell paráznod. Van még 1 hónap a próbaidődből ( ha 3 hónapra volt kikötve ) lehetőség szerint ne hiányozz többet, és munkában tedd oda magad.

Szerintem nem lesz gond.

Hol és mit dolgozol?


Ahol én dolgoztam, ott egy emberkének 8(!) Igazolatlan hiányzása volt, plusz lazán megcsinált olyat, hogy se szó se beszéd haza ment.

Mégsem rúgták ki. Azóta se nagyon értem...

2022. okt. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy folyton beteg? Ha surun csinalod lehet inkabb lecserelnek
2022. okt. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Munkahelyfüggő
2022. okt. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
19,2 %
2022. okt. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

Szinte biztos, hogy ki fognak rúgni.

És meg is érdemled.

2022. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xp ali ***** válasza:
Ha nem okoztál vele túl nagy gondot, és alapból elégedettek veled, akkor nem valszínű, h kirúgnának.
2022. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!