Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kéne tennem? Van egy...

Egy őszinte fiú kérdése:

Mit kéne tennem? Van egy lány a munkahelyemen,akinek szerintem nagyon bejövök(jelek alapján).

Figyelt kérdés
Nekem ő nem jön be.Csak már nagyon idegesít ,hogy mindig bámul,meg ürügyet csinál,hogy a közelemben lehessen.Megbántani nem akarom.

2022. okt. 21. 13:46
1 2
 11/12 anonim válasza:
Lehet azért néz mert ő azt vette eszre hogy te nézed ?! En is igyvagyok egy munkatarsammal allandoan néz és már én is azért nézem hogy vajon mit nézhet?! Plusz lehet el sem tud kerülni mert nem egy hatalmas helyen dolgoztok. Vagy ilyen lehetőség nem játszik?
2023. ápr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Utolsó:Én nem szoktam figyelni őt már direkt.De érzem,meg látom a szemem sarkából ,hogy néz.De szerencsére már befejezte, mert rá lett szólva a vezetőégtől :D
2023. ápr. 13. 13:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!