Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kéne tennem? Van egy...

Egy őszinte fiú kérdése:

Mit kéne tennem? Van egy lány a munkahelyemen,akinek szerintem nagyon bejövök(jelek alapján).

Figyelt kérdés
Nekem ő nem jön be.Csak már nagyon idegesít ,hogy mindig bámul,meg ürügyet csinál,hogy a közelemben lehessen.Megbántani nem akarom.

2022. okt. 21. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Mit kéne tenned? Mégis mit? Munkahelyen nem ismerkedünk. Majd abbahagyja.
2022. okt. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Ne legyen ennél nagyobb problémád. irigyellek
2022. okt. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, egy idő után abbahagyja. Ha zavar, tedd egyértelművé, hogy nem az eseted.
2022. okt. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy elég egyértelmű,mit is kéne csináljak, de ez már több ,mint fél éve így megy .:/
2022. okt. 21. 16:02
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk növessz magadnak golyót és küldd el a halál kénköves f*szára. Persze csak szalonképesen.
2022. okt. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Aszongya szalonképesen :D sírokXD
2022. okt. 21. 17:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Legyél vele tárgyilagos.
2022. okt. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elég pár félmondat is szerintem, ki kell neki rajzolni, hogy nincs közös keresztmetszet az érdeklődésetekben. El lehet pl. ejteni egy "a magas sportos lányok fognak tönkretenni, de hát mindenkinek van gyengéje" típusú megjegyzést - a konkrét példánál feltéve, hogy alacsony, törékeny csajszinak tetszel. Lényeg, hogy lehetetlen legyen beleilleszkednie a buborékba. Belső tulajdonságok közül is értékelheted hangosan azt, ami neki markáns ellentéte, mondjuk a halkszavú visszahúzódó csajokat, ha ő robbanékonyabb, figyelemfelkeltő alkat. Úgyis sokat akar veled lenni, ha már ekkor "haverok vagytok", hogy együtt kell lógnotok, van alkalmad erre. Vissza fog húzódni magától, ha van egy kis tartása, és lehet, hogy ha már személyesebbre kellett venned a hangnemet ezeknek az üzeneteknek az elültetéséhez, véletlenül tényleg jó haverok lesztek. Ha nem sértődik meg - de ez nem csak rajtad múlik. Rajdtad tényleg ne múljon, maradj kedves és "teljesen öntudatlan" azzal kapcsolatban, hogy bejössz neki.
2022. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi(k)ből gondolod, hogy bejössz neki? Fél percnél tovább is rád nézett? :P
2022. dec. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó:egyfolytában néz.Sokszor figyelem a szemem sarkából.Ha ránézek zavarba jön,lesüti a szemét , meg mindig ott van ahol én "véletlenül".Lehet ezt érezni szerintem
2023. márc. 8. 11:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!