Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahelyen betanulás: van...

Új munkahelyen betanulás: van pozitív és negatív megélésetek ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Belépsz egy új munkahelyre és kijelölnek egy kollégát, aki be fog téged tanítani. Tudsz mondani példát, hogy mi teheti kiemelkedően jóvá és szörnyűvé a mentorodat? Ha voltatok már a mentori szerepben is, akkor mire figyeltek oda betanításnál, hogy álltok hozzá az egészhez?
2022. okt. 23. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyárakban, ha a főnök közli valakivel, hogy másnaptól jön egy új dolgozó, és neki kell betanítania, egy darabig együtt dolgoznak majd, azt az esetek jelentős részében az illető úgy értelmezi, hogy lesz egy csicskája, akit ugráltathat, rálőcsölheti a saját munkája zömét is, és levezetheti rajta a feszültséget, kénye-kedve szerint b*sztathatja, szívathatja. Volt módom a betanított oldalról megtapasztalni.
2022. okt. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív nincs.


Általában az van, hogy xarik betanítani, mert félti a pozícióját vagy kvára be van havazva és egyáltalán nincs ideje rád vagy egyszer elhadarja és aztán ettől elvárja, hogy te meg tudjál mindent azonnal és ha nem tudod, akkor te vagy az idióta!

2022. okt. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én már tanítottam be szuperül kollégát, aminek az lett a vége, hogy hálából az jól alám vágott és a végén engem utáltak ki.
2022. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyik korábbi munkahelyemnél b@sztak betanítani. Aztán 3 hónap múlva még nekik állt feljebb, hogy nem tudok semmit.
2022. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hahh..hányszor történt már ez meg velem.

Mindig magamat okoltam,hogy biztos autista vagyok vagy szellemi fogyatékos mert éreztették,hogy “már tudnod kellene…”

De betanítani normálisan nem akart.

2022. okt. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem van jó es rossz is. Ket jóra emlékszem abból az egyik multi régebbről. Nagyon lelkiismeretes betanito volt, igaz nem volt egyszerű,eleinte ugye minden új, de sikerült, utána évekig ott voltam. A másik is nagyon aprólékos betanítas, abból epítkeztem, precíz, igényes volt az illető, mindent megtanított, hálás vagyok. Aztán volt egy ahol nem voltam sokaig maga a munka is szoszolos, monoton volt, es a betanítas is kuszan indult es úgy fejeződött be, hogy felalltam. Ort éreztem hogy maga a munka nem nekem való, nem is mondtak el mindent mi lesz később, nem tetszett az egesz.
2022. okt. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csicska melósik kuss
2022. okt. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Neked kuss
2022. okt. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kuss mindenkinek
2022. okt. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hajrá
2022. okt. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!