Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen érzés a tulajdonosnak...

Milyen érzés a tulajdonosnak amikor 3 hónap után már be is kell zárnia a pizzériát?

Figyelt kérdés

Nyílt még egy pizzéria a városban, még nyár közepe fele, mindig láttam, mert amikor mentem dolgozni, akkor mindig mellette mentem el.


Mindig tologattam, hogy majd rendelek majd rendelek, de sosem próbáltam ki, erre ma néztem, hogy be is zártak végleg.


Milyen érzés amikor ennyi ideig működik a vállalkozásod?


Nyilván az elején lelkes volt, és boldog, mikor jöhetett el az a pont, amikor elkezdtett a bezáráson gondolkodni?


Véleményeket nem tudok róla, hogy milyen volt, egyszer valaki kiírta az üzenőfalukra képpel, hogy milyen szar volt a pizza, akkor ott picit veszekedtek, de ennyi, az ott inkább trollkodásnak tűnt és nem valós véleménynek.


2022. okt. 23. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Véletlen nem kalocsai vagy? :D

Pizzaküldönc

2022. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés? Nyilván szar érzés, mert nem úgy megy a dolog, hogy gondolok egyet és másnap van egy pizzériám.


Amúgy sajnos ebbe az irányba megyünk, mert elszáll a rezsi. Építőipari cégnél vagyok, vannak kisebb kiadó irodáink, az egyikbe vissza akart jönni egy korábbi bérlő, felújítottuk neki, beköltözött, rá 1 hónapra közölte, hogy nem fogja tudni fizetni a megnövekedett költségeket és kiköltözik.

2022. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Lehet hogy nyert a lotton es ki van a f*sza a pizzacsinálással
2022. okt. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom meglátta a gázszámlát aztán azóta otthon ápolja az asszony.
2022. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Hát látod, nem rendeltél tőlük, be is fuccsoltak. :(
2022. okt. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Na mert az ő 5000 Ft-os rendelése huzta volna ki a pizzázót a szarból
2022. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem csak poénkodni akart, ne kötekedjetek egymással :D
2022. okt. 23. 21:23
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Egy vállalkozásba úgy kell belekezdeni, hogy legalább 5 évet fent tudj tartani egy céget. Mivel pár hónap alatt biztosan nem csinálsz magadnak nevet. Gondolom semmi marketing nem volt a cég mögött, így sok ember lehet nem is tudott a pizzázórol. Ha tudtak is volna róla, akkor miért mentek volna át az új pizzázóba ha már 3 éve ugyan abba a pizzázóba járnak és meg vannak vele elégedve. Az emberek többsége nem szereti az új dolgokat, azokat a dolgokat szeressük amiket már régóta ismerünk. Tegyük fel, hogy nagyon fáj a fejed és elmész egy patikába és kérsz egy fájdalomcsillapítót amit már több éve használsz és tudod, hogy segít, de pont az a fájdalomcsillapító nincs meg nekik, de van egy teljesen ugyan az a formulás fájdalom csillapíto csak más neve van és más csomagolás, de teljesen ugyan az, megvenned a nemismert gyógyszert vagy inkább el mennél egy másik gyógyszerészetbe? A legtöbb ember inkább át megy a másikba meg venni a ismert gyógyszert. És ez a koncepció a pizzázóra is vonatkozhat.
2022. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
98%

Nem kell amúgy ehhez vidékinek lenni. Én pesti vagyok, itt a környéken nyílt egy, utána sokszor láttam a saját futárautóikat, tök menők voltak, plakátokon, de még rádióhirdetésben is hallottam őket, szóval nem szrral gurigáztak, volt mögötte bőven pénz meg marketing.

Egyszer ránéztem a honlapjukra, nem is tűntek rossznak, csak mi nem vagyunk nagy pizzások.

Aztán ehhez képest szerintem egy évig, ha mentek, még lehet, hogy sokat mondok, és végleg bezártak...


Mondjuk tutira el van átkozva az az üzlethelyiség, ott hosszú távon még semmi nem maradt meg.

2022. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"A legtöbb ember inkább át megy a másikba meg venni a ismert gyógyszert."


Ez mondjuk pont nem igaz.

2022. okt. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!