Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit nem dolgoznál soha,...

Mit nem dolgoznál soha, milyen munkát nem végeznél soha, melyik szakmában nem dolgoznál soha és miért?

Figyelt kérdés
Nekem pl nem tudnának annyit fizetni hogy gyerekekkel foglalkozzak...bölcsőde, ovi, suli...kizárt.....idegesítenek
2022. okt. 26. 11:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Alpinista nem lennek mert teriszonyom van.
2022. okt. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Tanár nem tudnák lenni, nem tűrném a tiszteletlenséget .
2022. okt. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
82%

Gyári munka. Még diákmunkaként csináltam és bárhol voltam folyamatosan azt néztem hogy mikor lesz már vége. Munkaszüneti nap után pedig konkrétan rosszul voltam h dolgoznom kell.


Nagy kontraszt ahhoz képest mint amit most csinálok és örömmel dolgozok.

2022. okt. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%
Orvos / nover, nem birom a ver latvanyat.
2022. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%
Szinteveszto vagyok, igy nekem az erett gyumolcsok leszedese munka kiesett.
2022. okt. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%
Nem dolgoznék olyan helyen ahol állatok vannak. Pl. húsipar, állattenyésztés, állatokon tesztelés stb. De még állatorvos sem lennék.
2022. okt. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%
Olyan helyen ahol gyerekekkel kell foglalkozni, + olyan helyen ahol nyers hússal kell érintkeznem, pl hentes, húspultos, vágóhídi munkás.
2022. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%
Szinesz nem lennek mert lampalazas vagyok
2022. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
96%

Szexmunkás soha nem lennék.



Ha nem arról van szó, hogy éhenhalok és muszáj bármit találnom, különben vége mindennek, hanem úgymond bármi lehetek és bármi nem, akkor gyerekekkel soha nem akarnék foglalkozni. Ügyfélszolgálaton és hasonló helyeken sem akarnék soha dolgozni.


Ha pedig kifejezetten a szakmámon belül maradunk, akkor webfejlesztésről hallani sem akarok. Főleg php-ban.

2022. okt. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Metionin ***** válasza:
83%
Gyerekek nálam is kizárva, nem szeretem őket. A nyers hús sem az esetem, a magasságtól és a víztől félek, nem tudok úszni, illetve szexmunka kizárt.Nagyjából bármi más jöhet.
2022. okt. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!