Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lenne értelme az ilyet jelezni...

Lenne értelme az ilyet jelezni a vezérigazhatónak esetleg a cég nemzetközi központjának?

Figyelt kérdés

Dolgoztam egy cégnél ahol a közvetlen kollegák szadisták, rasszisták, szexisták, aki nem állt be ebbe a közegbe, értett velük egyet, esetleg szólt ez ellen azt kiutálták, kirugatják. Én 2 hétig bírtam, de mint a fülembe jutott előttem 4-5 ember is lelépett emiatt. Csinálják ezt a közvetlen vezető, középvezető és a HR tudtával. Kértem a HR és a középvezető segítségét, ők azzal pattintottak le hogy biztos bennem a hiba mert nem tudok csapatjátékosként viselkedni.


Csak úgy "hálám jeléül" érdemes lenne ezt az egészet megírnom a vezérigazgatónak, esetleg a nemzetközi köpont vezetői titkárságának hogy mit szólnak ehhez az egészhez, mennyire van összhangban a cég policyjával hogy ilyen munkavállalókat alkalmaznak


2022. okt. 26. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
LOL. Szóval mindenki hülye, csak te vagy helikopter. Értjük.
2022. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit se érsz vele. Főleg ha úgy van ahogy írod, hogy mindenki ilyen rafinált. Simán letagadják. De még sok okból értelmetlen. Egy vezérigazgatót alapból nem érdekli az ilyesmiy csak dolgozzanak az emberek
2022. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Mert nyilván adnának az épp lelepett emberke szavára, ugye. Meghat nyilván bizonyítani is tudod, nem csak ragalmazol
2022. okt. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tok folos irnod.. engedd el. Keress olyat ahova passzolsz
2022. okt. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerinted kit érdekelne, hogy te, aki már nem is dolgozol ott, mit gondolsz...?
2022. okt. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Teljesen feleslegesen is írnál a vezérigazgatónak. Magyarországon élünk, nem Amerikában. Itt az számít normálisnak, átlagosnak, ha valaki szadista, rasszista, szexista, homofób, stb. Emiatt senkit nem fognak kirúgni a munkahelyéről. Főleg akkor nem, ha a munkatársak túlnyomó többsége ilyen. Egyszerűbb megszabadulni azoktól, akik nem ilyenek, pont úgy, ahogy veled is tették. A vezetőséget rohadtul nem érdekli, hogy a beosztottak jó emberek legyenek, csak végezzék el a munkát. Ha az kész van, akkor nem fogják őket kitenni, csak azért, mert nem jó emberek.
2022. okt. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!