Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen hátránnyal jár most,...

Milyen hátránnyal jár most, jelenleg, 2022-ben ha rendkívüli felmondással ér véget a munkaviszony, de 1 év az bőven megvan és kereskedelem, minimálbérért (bármi amit fontos megemlíteni, köszönöm mindenkitől)?

Figyelt kérdés
2022. okt. 26. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jár segíj
2022. okt. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Milyen hátránnyal jár most, jelenleg, 2022-ben ha rendkívüli felmondással ér véget a munkaviszony,"


Ki mond fel kinek? Te a munkáltatónak, vagy fordítva?


Kizárólag akkor jár hátránnyal, ha valamelyik fél követel valamit a másiktól.


Az álláskeresési járadékra semmilyen hatással nincs a munkaviszony megszűnésének módja. Ha a kérelem benyújtását megelőző 3 évben volt legalább 360 napnyi jogviszonyod, akkor jár a járadék függetlenül attól, hogy Téged bocsátottak el azonnali hatállyal (rendkívüli), vagy Te mondtál fel ilyen módon.


Az én munkáltatómnak olyan hátránnyal járt, hogy mászkálhatott munkaügyi bíróságra. Én rúgtam ki őt.

Sérelemdíjat követeltem tőle a végkielégítésemen és felmondási béremen kívül. Őt ez a hátrány érte.

2022. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!