Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Másodállásod Mennyire könnyen...

Másodállásod Mennyire könnyen hagyod ott?

Figyelt kérdés

Mostani helyzetben minden plusz összeg jól jön. Így én is csak emiatt nem mondtam vissza.


Viszont ami bent megy mint a dedóban, megy a mutogatás, senki nem akar normálisan dolgozni és igénytelenség a környezetére is megvan a kollégáknál.

Emiatt az eljövetelen gondolkodom.

Igazán nem élvezem amit csinálok de plusz pénz sok munkaórával.


2022. okt. 29. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Fejezd már be. 😃
2022. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Ki a francot érdekel? Fel kéne nőnöd, mert te vagy ott a legnagyobb óvodás.

Munka elvégez, pénz beszed, hazamegy. Mit kell ezen túlbonyolítani? Kit érdekel, hogy Balogh Józsi, vagy Kiss Ferencné Lólé Emerencia hogy dolgozik?

2022. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2es attól függ. Ha kérdezőre marad meg az ő munkájuk is hol ott ugyan azt a bért kapják akkor abban at esetben engem is érdekelne az adott semmire kellő.🤣
2022. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3as ez a felállás sokszor.
2022. okt. 29. 13:55
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Mondjál fel! Most írom le kb századjáradjára. De mégegyszer leíró neked, lassan: mondjál fel!

Amúgy nem nevezhető munkának az ami a ti feladatok, inkább csak bohóckodás. A kollegáidat meg abszolút megértem, hogy nem csinálják meg. Minek csinálnák, amikor kevés a fizu, annyiért én se csinálnék semmit, örüljenek, h bejárok.

2022. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Privátban dobd már át a nevét a melóhelynek, én pont ilyen melohelyet keresek. Köszi!
2022. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű, te se csinálj semmit.
2022. okt. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!