Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A többség miért nem tanul meg...

A többség miért nem tanul meg bánni az idő érzékével?

Figyelt kérdés

Sokkal könnyebben telik el a munkaidő ha pl felosztod több részre, meg a jelenre összpontosítasz nem túl akarsz lenni rajta állandóan. HA

úgy is ott kell lenni miért nem próbálsz átmenni flowba pl? Ez is agymunka , erről mégsem hallani kb sehol.



2022. okt. 30. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
A többség miért nem tanul meg helyesen írni?
2022. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
na trollocska nem bírtad ki.. Maximum az időérzékbe köthetsz bele meg pár apróságba, még elírás sincs benne..
2022. okt. 30. 20:23
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Mert amit nem tanítanak az iskolába, az nem is létezik a többség számára.
2022. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én is magamtól jöttem rá, meg némi utánaolvasás árán. de egy dolgot ne felejtsetek, az idő múlása bár objektív ,de mindenki másképp érzékeli,. magyarán az érzéseiden tudsz dolgozni, meg a hozzáállásodon, a körülményeken nem mindig lehet változtatni.
2022. okt. 30. 20:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ó, hát nekem tök jó az időérzékem. Autós ételfutárként nekem is, és a vevőnek is az a legjobb, ha minél hamarabb célba ér a kaja. Tök nagy flowban vagyok, amikor szól az autóban a eurobeat, én meg taposhatom padlóig a gázt. :D
2022. okt. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Időérzéket egyben kell írni, úgyis-t egyben kell írni, HA csupa nagy betű, mögötte indokolatlan a szövegtörés, rengeteg helyen hiányzik a vessző, a "pl, kb" rövidítések mögé pont kellene, a flow helyett miért nem lehetett annak magyar nyelvű szinonímáját használni amikor az egész kérdés magyarul van megfogalmazva, az "akarsz" nem jó helyen áll az első állításodban, a végén az "agymunka" után felesleges a szóköz a vessző előtt.
2022. okt. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom mert lszarjak.. csak a penz miatt jarnak be.
2022. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6# kösz nyelvtannáci kolléga
2022. nov. 1. 09:41
 9/9 A kérdező kommentje:

nekem am 8, csak így jobban telik az idő..

de többség akar,és talán szeret is szenvedni meg unatkozni.

2022. nov. 1. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!