Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyógytornász diplomával...

Gyógytornász diplomával melyik északi országban érdemes gondolkodnom?

Figyelt kérdés

Még csak egyetemista vagyok, de már tudom hogy ebbe az irányba szeretnék mozdulni, Szegeden tanulok egyébként.

Angol tudásom egy erős, stabil középfok, a németem makogós A2, és ennyi.

Hol milyen az élet? Hol segítenek? Egyáltalán hol érvényes a magyar diploma? Esetleg ez valahol hiányszakma? Első sorban az állami egészségügyben szeretnék elhelyezkedni, vállalkozás, esetleg sportcsapat vagy más alternatívák legalább 5 év tapasztalattal jöhetnek szóba.

Nem célom milliókat keresni, de szakmai és anyagi megbecsülés, fejlődési lehetőség, és egy normális életszínvonal, amiből tudok félretenni és élni is, nem csak vegetálni, az egyértelmű célom.

Hol fogadnának szívesen?



2022. nov. 2. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Oroszország, biztos sok lesz a háborús sérült.
2022. nov. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosítok: Svédország, Finnország, Norvégia, Dánia jöhet szóba.
2022. nov. 2. 08:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Svédország nagyon jó! Ha bírod az őszi-téli hosszú sötétséget...


Fizetik a nyelvtanfolyamot, segítenek szálláskeresésben, stb. stb. - asszem három évet kell aláírni, hogy ezért az állami egészségügyben maradsz. Utána szabad a pálya, lehet magánszférába átmenni.

2022. nov. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%

Ha nem tudod az adott célország nyelvét akkor mégis hogy fogsz szót érteni az ügyfelekkel?


"Hol fogadnának szívesen?"


Sehol, ha nem beszéled a célország nyelvét, egy svéd vagy egy finn sem szívesen menne olyan gyógytornászhoz aki csak angolul képes kommunikálni...

2022. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%
Gondolkodni mindenhol érdemes. Szerintem ez nem országfüggő.
2022. nov. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!