Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát keressek gerincf...

Milyen munkát keressek gerincferdüléssel, kétoldali kéztő-alagút szindrómával és szociális fóbiával, miben érdemes gondolkodnom?

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 12:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Szoftverfejlesztő
2017. máj. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Többnyelvű szakfordító.
2017. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A kéztő-alagút szindrómával biztos, hogy nem tudsz valamit kezdeni? Végső esetben műteni szokták, utána nem lesz vele problémád.
2017. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
portás biztonsági őr
2017. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Olyat, amire fizikailag képes vagy, de segít szocializálódni.


Hmm... függ attól, hogy mennyire látszol betegnek. Van egy szint, ami alatt nem vennének fel front office-ba vagy eladónak stb... meg azért ezt ki is kell tanulni. Suli alatt is sokat lehet fejlődni, ami a szocfób ellen segíthet.

2017. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

3-as

Igen, tudom, de egyelőre nem hajlandók megműteni, mert kiderült, hogy lehet, nem is alagút szindrómám van, hanem fibromyalgia. Eddig alagút szindróma volt a diagnózis, de gyanakodnak, hogy lehet, mégsem az.

2017. máj. 24. 15:10
 7/17 A kérdező kommentje:

5-ös

Sajnos egyértelműen betegnek látszom, nem tudom palástolni, adott helyzetekben fizikai tüneteim is vannak ebből adódóan.

2017. máj. 24. 15:13
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

sajnálom, hogy ezt kell hallanod, de a kéz tő szindróma a doppingoló testépítőknél alakul ki az utóbbi 10-20 évben

Sajnos neked biztos nem ez van, hanem a gerincferdülés következtében gerincsérv.

keüld a műtétet, gyógytornát

inkább fitnesz terem, hátedzés

2017. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

8-as, sajnálom, hogy ezt kell hallanod, de te nem vagy normális.

A kéztő-csatorna szindrómának semmi köze nincs a doppingoláshoz, az ujjak fokozott megterhelése következtében alakul ki, pl. ha valaki sokat ír, gépel, takarít stb, és a genetika is közrejátszhat. Nekem is van, 19 éves egyetemista létemre, mert rengeteget írok. 60 kilós lány vagyok, nem vagyok testépítő :D

Amúgy meg szegény kérdező hadd tudja már jobban, hogy van-e gerincsérve, vagy nincs.

Kérdező, azt még nem mondtad, hogy van-e valami szakmád, végzettséged. Vagy hogy egyáltalán mi érdekel. Gondolom nem nagyon tudnál naponta órákon keresztül írni, gépelni, ezért az irodai munkák kizárva. Esetleg eladó, árufeltöltő, vagy ilyesmi?

2017. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

19 évesen már biztos sokat írtál :D

jól van, tudjad jobban :D

2017. máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!