Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanál ilyen esetben a...

Felmondanál ilyen esetben a mellékállásod lényegi infók hiánya miatt?

Figyelt kérdés

1000ftos órabér esetén amikor folyamatos munkarend van. A hétvége, ünnepnap is ugyanannyi.


Amíg nincs baj addig oké, de ha lesz és ott vagyok akkor igen. Egyrészt mert engem fognak kérdezni, és én feketén dolgozok ott.

Másrészt mivel van tűzjelző, és jelez, a lényegi pontokat se ismerem az épületen belül.


2022. nov. 3. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen felmondásról beszélünk, amikor hivatalosan ott sem vagy?


Ott kezdődik, hogy tartom magam annyira, feketén sehol nem dolgozom. Vicc, hogy miközben sokan jogosan küzdenek a megérdemelt bérért, még mindig van olyan, aki ezt bevállalja...

2022. nov. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon meg akarod tartani, akkor írd le hivatalos levélben nekik, hogy ezekről tájékoztatást kérsz, hogy adott esetben el tudd látni a teendőket. Ha erre nem kapsz tájékoztatást, akkor baj esetén mutogatsz a papírra, hogy te jelezted a főnökeidnek, csak ők tojtak rá. Akkor jogilag ők lesznek a felelősek, ha olyan is tönkre megy, aminek nem kellett volna.

Ha feketén dolgozol ott, akkor meg a hatóságok szerint ott se voltál :-), úgyhogy nincs mitől tartanod.

2022. nov. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szükségem van a pénzre akkor nem mondanék vell a biztonsági őrös munkahelyemen. A helyedben elkezdenék másik állást keresni.


Javaslom keress fel egy szakembert mert ez már a sokadik ilyen kérdésed. Frusztrált vagy és olyan vagy mint egy csendes tömeggyilkos. Jó lenne ha látna egy pszichiáter, mert nagy a baj veled.

2022. nov. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjál már fel.
2022. nov. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy bejelentve, akkor nem kapsz tb-t, nem számít bele a munakviszonyban eltöltött évekbe, tehát nyugdíj sem lesz (jó, tudom, hogy egyébként sem, de akkor is). Magad alatt vágod a fát. Nem tudsz normális, bejelntett munkahelyet találni? A tűzvédelmi oktatás kötelező.
2022. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Volt oktatás de ott se volt ott mindenki. Kb 10perc volt az egész.

De ott se volt épület bejárás semmi. Mert nekünk kell a tűzjelzőt felugyelni is

2022. nov. 3. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!