Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mivel lehet hozzászólni új...

Mivel lehet hozzászólni új munkahelyen egy összeszokott kollégacsapat harsány ökörködéseihez?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon ingoványos még a talaj, nem mindenki szimpatizál velem, ezt tisztán látom. Csak női kollégák vagyunk. Van, hogy a főnökasszony "beront" az irodába és harsányan, hadarva, hahotázva elhadar valamit, erre a kolléganőim harsányan vissza poénkodnak, hatalmas röhögések következnek, ez tart 5-10 percig, közben terelődik a téma ide-oda. Ez minden nap, van hogy többször is és én nagyon cikinek érzem magam, mert érdemben nem tudok hozzátenni semmit és hát nem is vagyok egy harsány típus, hogy túlkiabáljam a többieket, meg új is vagyok. De közben rám is nézeget a főnökasszony, mintha várná, hogy na? Te nem szólsz semmit? Most sem? Valakinek, valami jó ötlete, hogy mit lehet ilyenkor tenni? Legalább abban a pár perben hozzá hozzá tudjak szólni, amikor éppen nem kiabálják túl egymást rikácsolva? Előre is köszönöm!
2022. nov. 6. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is új helyen kezdtem ,de megszokták hogy csendesebb típus vagyok.ne akarj másabb lenni mint önmagad.nevess a poenokon amiken amúgyis nevetnel és ne görcsölj ezeken a szituációkban. Nevnapodra vigyél sütit pl. És ami nekem bevált a munkatársak nm barátok elv. Ne beszélj sokat magadról.
2022. nov. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tippeket! Nem tudom, hogy megszokják-e majd, hogy nem vagyok olyan harsány, mint ők, úgy érzem, hogy már most tök hülyének néznek. Ők amúgy nagyon sokat mondanak a magáneletükről, konkrétan egész nap az a téma, a férjük így, a gyerekeik úgy, a barátnőjük, apjuk amúgy. Kilógok a sorból rendesen, de igykeszem.
2022. nov. 6. 20:46
 3/4 A kérdező kommentje:
A főnök asszonyom négyszemközt rákérdezett, hogy nem érzem jól magam köztük? Halál ciki volt..
2022. nov. 8. 15:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne izgulj annyit már;) én a helyedben ahogy írtam vinnék be vmi édességet és elmondanám hogy jól érzem magam meg örülsz hogy ott vagy velük de kicsit csendesebb fajta vagy.no para
2022. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!