Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Léteznek "ízléses" (nem...

Léteznek "ízléses" (nem tolakodó) sportautók is? Nekem pl. egy Ferrari F430-nak, vagy egy AMG GT-nek mind hangja, mind formaterve igazi sportautós, túl harsány. Vannak olyanok, melyek finomabban, kimértebben, elegánsabban nyújtják sportautós énjüket?

Figyelt kérdés

Illetve kíváncsi vagyok még (csupán érdeklődés, nem több) prémium és luxusautók kapcsán is azon modellekre (és/vagy évjáratokra), melyek szinte "észrevétlenül" (lehet nem ez a legpontosabb megfogalmazás erre) hozzák a luxusautók erényeit. Megjelennek, nem berobbannak.


Lehetnek ezek régi (80-as, 90-es évekbeli) sport- és luxusautók, vagy újabbak. Ha régebbi típusokat ajánlasz, tedd oda melyik évből javaslod őket.


(Ha konkrétan ilyen modellekről nem tudsz, nem probléma, de akkor kérlek írj néhány angol, vagy magyar Google keresőszót, melyekkel a fenti feltételeknek megfelelő járműveket fognak felhozni a későbbi keresések.)



2022. nov. 3. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Persze. Pl RS Audik, Alfa Romeo Giulia QV
2022. nov. 4. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 hát ezek pont tolakodóak, és ordít róluk hogy nem átlagos autók.
2022. nov. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha Ferrari meg AMG szintű autókban gondolkozol, akkor nem igazán. Max. full elektromos csodákra lehet gondolni, amik csak megjelenéssel, hang nélkül hívják fel a figyelmet.
2022. nov. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sleeper szerűséget keresel?
2022. nov. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem a márka, vagy gyártó a fontos, csak, hogy ízléses, ne berobbanó sportautó (vagy luxusautó) legyen. Ami _HA_ kell nyilván oda tudjon lépni, de ne harsányan (formaterv) és ne is ordítva (hangorkán) hívja fel magára a figyelmet, mikor megérkezik valahova, hanem a kifinomult, elegáns, visszafogottan is sportos (vagy luxus) megjelenésével/jelenlétével.
2022. nov. 4. 12:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Seat leon cupra 1.8t. Nagy csigával.
2022. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor mondj plédákat, ami szerinted ilyen, mert ez kb. egy GTI/RS/OPC stb kompakt-tól kezdve lehet bármi is.
2022. nov. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Épp erre vagyok kíváncsi. Hogy vannak-e ilyenek, vagy egytől-egyig mind ilyen (nem tudom jobban megfogalmazni) "egybőlfeltűnő" módon jelennek meg, akárhova is érkeznek éppen? Mely ha kell megy (ha odalépnek neki, és ekkor már van is hangja), DE mikor megjelenik, nem vonz egyből szemet-fület, mint pl. egy tűzpiros 458 Italia, vagy, mint egy Vanquish.


Talán (nem tudom - talán) egy XKR a 90-esek végéről? Vagy egy LFA (bár annak meg épp üvöltő a hangja, igaz alapjáraton lehet, hogy nem hangos).


[link]


[link]

2022. nov. 4. 18:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Már a 430-as ferrariban is van egy gomb amit ha megnyomsz elcsöndesül.

itt ebben az alfaban is az van:

https://www.youtube.com/watch?v=DK-_NBZdRJw

2022. dec. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!