Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ausztriai szezonmunkára hol...

Ausztriai szezonmunkára hol lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés
Szeretnék akár már az idén elkezdeni Ausztriában dolgozni és arra gondoltam, hogy szezonmunkát vállalnék, ahol van szállás is. Elsősorban szobalány pozíció érdekelne vagy valami hasonló, nem beszélek csak angolul és nincs szakmám se, szóval nem nagyon tudok válogatni. Milyen megbizható oldalak vannak, ahol lehet jelentkezni a téli szezonra? Benne vagyok egy-két fb csoportban is és többször volt már poszt arról, hogy átvertek magyar melósokat és nem szeretnék ebbe a hibába esni, meg abba se, hogy ezek a közvetítők nagyon sok pénzt lehúznak..
2022. nov. 9. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét cégekkel érdemes felvenni a kapcsokatot. Persze német tudás nélkül elég nehéz ügy.
2022. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, én is kiarok menni, csak én tavasszal, ams.at oldalon nézegess, ez a hivatalos osztrák munkaügyi oldal. Ilyen szar, közvetítőknek ne dőlj be. Illetve tanulgasd egy kicsit a németet, legalább alap szinten tanuld meg, mert az angollal nem sokat fogsz kint érni. Sok sikert 😁
2022. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!