Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt màr olyan, hogy úgy...

Volt màr olyan, hogy úgy kikészített kolléga a munkahelyen, hogy felmondtàl és pszichológushoz kellett menned?

Figyelt kérdés
Kérlek, írjátok le, hogy a felmondás utolsó heteit hogy lehet elviselni egy ilyen helyen...
2022. nov. 11. 12:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem, nem volt. Azonnali hatállyal kell elhagyni az ilyen helyeket! Miért vagy még ott?
2022. nov. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mert nem tudok azonnali hatàllyal elmenni. Még van két hetem itt. Utàna màr màshol leszek... Tàppénzre nem akarok menni, mert így is kevés fizetést kapok. Az a baj, hogy ez az ember abszolút kezelhetetlen, nem lehet vele tenni semmit, egy kétlàbon jàró katasztrófa...
2022. nov. 11. 12:19
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Akkor gondolkodj el rajta, hogy megéri -e neked az a plusz pénz, hogy 2 hetig még viseld el. Nekem nem éri meg.
2022. nov. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Volt ilyen, bár én már előtte pszichológushoz jártam. A kolléga nélkül is elég szar időszak volt, a terápia nem segített, elkezdtem antidepresszánst szedni, ami remek volt! Olyan fasza kis mindent-magasról-lesz.rok lelkiállapotba kerültem tőle, hogy egyből felmondtam, két hetet voltam még az irodában nagyon kellemes lelkibékében, két hétet szabadságon és viszlát! (Csak egy hónap volt a felmondási időm) A kis kancsónak kellett átvennie a munkám, ami rohadt bonyolult volt, de örültem neki, élvezze csak a kis szemét. :) Fogja fel, ha tudja, szopjon csak vele, ha már velem tudott szemétkedni.
2022. nov. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, hogy ilyen féreg emberek léteznek... Ezek miatt kell felmondani, mert elviselhetetlenné teszik az életet, mert féltik a pozíciójukat, és még ők érik el a céljukat a szemétkedéssel... Ez annyira igazsàgtalan... A gyomrom felfordul tőle! És nem fogja megbuktatni senki, és ő viszi még a pàlmàt...
2022. nov. 11. 12:32
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
#5 "mert féltik a pozíciójukat" - és igen, tényleg ez volt a háttérben! :D Nem tudom, mennyire nyilvánvaló ebből, hogy én nő vagyok, ő meg pasi. Megoldottam egy iszonyat komplex feladatot, amiért a főnökök agyondícsértek engem, amit a csávó nem bírt elviselni, ezért gőzerővel nekiállt engem fúrni, meg köpködni mindent, amit csináltam. Nem tudtam kiállni magamért, mert - mint írtam - egyébként is egy nagyon nehéz időszakon mentem keresztül, nagyon rossz lelkiállapotban és sebezhető voltam. Inkább leléptem, de nem bántam meg egyébként.
2022. nov. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Mint ahogy a 4. írta, kapják be, szopjanak ők vele, dolgozzanak ők együtt az ilyen patkányokkal. :)

Miért idegeskedsz? Van amit nem lehet pénzért megvenni..

2022. nov. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt olyan főnököm, aki folyamatosan megalázott és kikészített, de ráfaragott, mert elintéztem, hogy kirúgják onnan. Pedig ő volt a protekciós főnök, én meg a kis senki csicska. Okosnak kell lenni, és kihasználni az alkalmat.
2022. nov. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És ezt hogy lehet elérni, hogy őt rúgjàk ki?
2022. nov. 11. 12:54
 10/15 anonim ***** válasza:
#9 miért akarsz olyanná válni, mint ők?
2022. nov. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!