Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy cégnek mi célja lehet...

Egy cégnek mi célja lehet azzal hogy szándékosan ellehetetleníti a saját telefonos elérhetőségét?

Figyelt kérdés

Tehát van 1 szem vezetékes vonal. Ez az ami publikus. ez van a céges honlapon, ez van a netes keresőben, ezt van az opten és hasonló céginfókban is. Mellesleg NAV cégbíróság stb is csak ezt ismeri.

Bárki, aki keresi a céget bárhonnan is, ezen a számon keresi. Mert mást nem is ismerhet.


És a cég azt csinálja hogy szándékosan átirányítja a számot egy nem létező számra. Így mit hall aki hívja a céget? A hívott számon előfizető nem kapcsolható.

A cég szándékosan úgy intézi hogy senki el ne érhesse őket telefonon. Ez van aug. óta.


Kérdés: ez miért jó nekik?


2022. nov. 11. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván anyagi hasznuk van belőle, az ilyen patkány, éhes (mint a hajléktalan koldusok az utcán) úgy gondolj rájuk.
2022. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
egy fillér anyagi hasznuk nincs belőle miért is lenne.
2022. nov. 11. 20:20
 3/10 A kérdező kommentje:
tudom melyik számra van átirányítva. ez jó 10 éve megszűnt vezetékes szám.
2022. nov. 11. 20:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"egy fillér anyagi hasznuk nincs belőle miért is lenne"


Ez komoly kérdés?


Ha egy ügyfél nem tudja elérni őket (pl. valami webshop, ahol vissza szeretnéd küldeni a sz.rt, amit vásároltál).


Miért keresed őket, milyen cégről van szó?

2022. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Ha egy ügyfél nem tudja elérni őket (pl. valami webshop, ahol vissza szeretnéd küldeni a sz.rt, amit vásároltál)."


Hát éééss?? Ettől függetlenül CÍMÜK És ÉPÜLETÜK Még van, és oda ha berongyol valaki, személyesen elérheti őket.


Ha meg hatóság, bíróság NAV keresi (mert fogja....) na attól meg nem véd meg végképp a telefon hiánya.

2022. nov. 11. 20:31
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van vállalkozásom, a telefonszám sehol nincs feltüntetve. Hogy miért? Nagyon egyszerű: azért, mert nem akarom, hogy hívogassanak. Minden ügyet e-mailben intézünk, így utólag is visszakereshető minden évekkel később is, senki nem tud letagadni semmit, mismásolni, valamint nem felejtődik el semmi, mint egy telefonos beszélgetésnél. Elegem lett a habi ügyfelekből, akik órákig pofáznak, üzlet meg 0. A másik meg, hogy van amikor éjjel dolgozok és nappal alszok, olyankor pláne ne hívogasson senki, úgysem veszem fel. De a legeslegegyszerűbb indok: utálok telefonálni.

Az ilyen "nem lehet elérni" típusú kommenteket nem is értem, mi az, hogy nem lehet elérni? Én pl. e-mailben tökéletesen elérhető vagyok mindig. Most az, hogy egyesek nem tudnak írni, ne az én bajom legyen már, 16 éves korig tart a tankötelezettség, az alatt illő lenne megtanulni.

2022. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 attól még lesznek olyanok bőven, akiket azzal át tudnak verni, le tudnak koptatni, hogy elérhetetlenné válnak e-mail-ben és telefonon.
2022. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy törölteted a válaszokat, ez bizony még az alapítványi iskola.
2022. nov. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez az alapítványi iskola, amit örökké emlegettek???
2022. nov. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2022. nov. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!