Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinál a buszsofőr a...

Mit csinál a buszsofőr a holtidejében?

Figyelt kérdés
A mi esetünkben, 3 műszakba viszi-hozza az embereket. Tehát kb . 7-12-ig szabad, utána 15-20-ig. Aztán este 23 körül hazaér. Minden nap más sofőrünk van, váltásban vannak. Lehet hogy csak nekem fura, de semmi komoly munkának nem mernék nekiállni otthon, mert tudom hogy mindjárt megint menni kell.
2022. nov. 15. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Tud enni, ügyet intézni. De tényleg így vannak, rémes.
2022. nov. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizony ezért nincs elég sofőr mert nagyon hülye a beosztás, én 10 évig csináltam de nem mennék vissza semmi pénzért.
2022. nov. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, és azt ki is felejtettem, hogy mindegyik sofőrünk a volánnál dolgozik, 1 nap meló 1 nap szabad beosztással. És a szabad napjukon hajtják maszekba a melós járatot 4-en. Tehát van hogy este fél 12kor lerakja a volánost, reggel 4:50-kor meg indul a gyárba.
2022. nov. 15. 22:21
 4/4 anonim ***** válasza:
embertelen...
2022. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!