Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elég érzékeny típus vagyok,...

Elég érzékeny típus vagyok, mit tegyek hogy ne sértődjek meg folyton emiatt a munkatársamra akivel jóba vagyok?

Figyelt kérdés
Mégha józan ésszel látom is hogy elfoglalt, akkor is mindig amikor egy műszakban vagyunk, megsértődök valamiért rá amiért nem velem foglalkozik és munka közben sz*rik a fejemre hozzám se szól. Meg többet beszél azzal akit éppen tanít be a munkára. Mit tegyek hogy ne sértődjek meg annak ellenére hogy amúgy látom hogy dolgozik, elfoglalt éppen? Lelkemet mégis bántja
2022. nov. 16. 06:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Honnan ered ez az érzés?

Honnan ismerős neked, hogy félresöpörnek, nem foglalkoznak veled, amit most a kollégádra projektálsz? Családi közeg?

2022. nov. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj a munkahelyedre úgy, hogy oda dolgozni mész, pénzt keresni, nem egy szórakozóhely, ahol egésznap dumáltok. Inkább a munkára koncentrálj, mint a kollegára.
2022. nov. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noren1989 ***** válasza:
100%
A figyelemhiànyodat próbàld a magànéletedben kielégíteni.
2022. nov. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kezdj valamit a túlérzékenységeddel? Vagy így akarsz élni, egész élededben szorongva? Felnőtt ember vagy, erre léteznek módszerek, végső esetben terápiák.
2022. nov. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!