Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha ismerem Csernust, kérhetem...

Ha ismerem Csernust, kérhetem tőle, hogy tartson előadást a munkahelyemen, mert mentálisan nem bírja az ember a munkát? Nem azért, mert gyenge/lusta az alkalmazott, hanem azért, mert ennyi akadályt nem állítottak még a dolgozók felé.

Figyelt kérdés
2022. nov. 17. 23:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
*Csillag születik, jó rég volt már...:)
2022. nov. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#9 nem rossz dolog ám a dolgozók lelki gondjaival foglalkozni, a pénz motiváló tud lenni, talán jobb kedve is lesz egy ideig, de munkahelyi problémákat, mentális dolgokat nem old meg.

Sokan vannak akik nem beszélnek, de egy ilyen elbeszélgetés során kérdezgetni (is) szoktak, van olyan ami itt derül ki. Vagy tud egy dolgozó olyan dolgot mondani, amivel a cég időt vagy pénzt takaríthat meg, de valamiért ezt magában tartotta. Szóval azért nem teljesen értelmetlen az ilyesmi, csak úgy általában nagyobb, radikális változást nem szokott hozni, ritka.

2022. nov. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
17%
12. Elmondja hogy hülye vagyok, amit eddig is tudtam. 🤣🤣🤣
2022. nov. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
26%
Igen, azt is:)
2022. nov. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!