Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem köszön a műszakvezetőm?

Miért nem köszön a műszakvezetőm?

Figyelt kérdés

Férfi műszakvezetőm van és eddig mindig köszönt, nem szoktunk beszélgetni, ha van valami akkor csak munkahelyi jellegűt.

Pár napja nem köszön ha én jövök be az irodába reggel akkor sem ha elmegyek műszak végén akkor sem.

Én egy aranyos kedves mosolygós lány vagyok akik sokan kedvelnek munkahelyen. Férfiakban szerintem ez gáz ha nem fogadja el a nő köszöntését.

Kérdezzem meg ha tartósan nem fogja viszonozni köszönésemet?


2022. nov. 21. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért én nem így kérdezném meg, ha már kedves embernek nevezem magam


"Szia. Mostanában azt érzem, mintha neheztelnél rám, esetleg megkérdezhetem mi ennek az oka?"

2022. nov. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ezek szerint még sem vagy olyan kedves aranyos...
2022. nov. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de tavaly nekem ez volt az előjele annak, h kirugtak. Még kérdést is írtam ki erről. Írták, h biztos csak rossz napja van, de én éreztem, h valami nem okés. Pár napra rá kirugott.
2022. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!