Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak szerinrem bunkosag...

Csak szerinrem bunkosag munkahelyemen nem koszonni?

Figyelt kérdés
Egy olyan reszen van a gepen az irodaban ahol sokan atsetalnak, a legtobben koszonnek, de van aki nem kepes ra. Aztan meg ha epp nem a gep elott ulok es szembejonnek en meg rajuk koszonok akkor flegman visszakoszonnek.. Annyira nem ertem en ha valakivel meg nem talalkoztam aznap es elsetalok mellett azert odakoszonok h hello... Vagy ez igy lenne a normalis es aki koszon az extrem kedves? :D

2022. febr. 25. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Ennyiből nem lehet megmondani, hogy ők bunkók vagy te vagy hiperérzékeny.
2022. febr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azert nem gondolom h hipererzekeny lennek mert masok, akar magasabb poziticioban levok kepesek ra...es nem varom el h mindneki odajojjon jopofaskodni.. De sztem koszonni meg esetleg ramosolyogni a masikra annyira alap, semmi idobe meg energiaba nem kerul
2022. febr. 25. 18:11
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy mondtam ennyiből nem lehet megmondani, hogy ők bunkók vagy te vagy hiperérzékeny. Te nyilván nem tartod magad hiperérzékenynek, ehhez képest itt nyavalyogsz, hogy van olyan, aki nem köszön.
2022. febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
lehet sok emberrel találkozik ?
2022. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Igen, bunkóság. Az emberek jó része pedig sajnos bunkó és rosszindulatú alapban, szóval miért lenne ez munkahelyen más?
2022. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Akik nem köszönnek, azok kiskirályok, kiskirálylányoknak, meg felsőbbrendűnek érzik magukat, nem 8-ak tutira.
2022. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem kell mindenkinek csak akvel jóban van az ember.
2022. febr. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7: Ha egyik fél sem köszön a másiknak, az egy dolog. De ha már az egyik köszön, akkor illik viszonozni, akár jóban vannak, akár nem.
2022. febr. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
En sem szoktam minden szembejovonek koszonni. Nem is ismerek eleve mindenkit, illetve leginkabb a reggeli orakban koszonok, napkozben mar nem nagyon, hiaba nem lattam meg aznap az illetot, kivetel ez alol ha olyannal talalkozom napkozben, akivel joban vagyunk, szoktunk beszelgetni. Ha mindenkinek koszongetnek, a fel napom ezzel menne el kb. Akik koszonnek nekem, azoknak visszakoszonok, de nem tudom pl hogy lehet flegman visszakoszonni, szerintem itt te vagy az erzekeny, mert mar eleve rossz neven veszed, hogy neked kell elore koszonnod, pedig nem kell, ne koszonj es kesz. Hacsak nem te vagy a recepcios vagy valami, akkor nem kell mindenkinek koszongetned.
2022. febr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9: Azt csak tudod, milyen az, amikor valaki flegmán szólal meg.
2022. febr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!