Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznál 2 hónapig rosszabb...

Dolgoznál 2 hónapig rosszabb körülmények között, fizetés miatt?

Figyelt kérdés
Megszűnik a munkám, vége a projektnek amiben dolgoztam. Várnom kell február,vagy márciusig az új munkahely miatt ahová már felvesznek biztosra de még csak akkor fog indulni. Lenne lehetőségem a télre visszamenni egy régi munkakörhöz, ápolónak egy otthonba nagyon várnak vissza a régi kollégáim de sajnos így újra 12 órát kellene dolgoznom és éjszaka is, lehet már a karácsonyt is sajnos munkával tölteném. Nem tudom mit tegyek, elszoktam már a 8 órás munkától. Lenne lehetőség álláskeresői járadékot igénybe vennem, ha nem megyek el ide de nyilván az nem olyan sok pénz. Itt azért fixen keresnék 200ezer felett,ami nekem elég. Van ezenkívül más bevételünk is, ezért mondom azt,hogy elég.

2022. nov. 22. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha kell a pénz menj, ha nem akkor meg ne szenvedj feleslegesen.
2022. nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem lenne magánéletem vagy ertelmes tervem amit pl munkaviszonyok miatt mindig hanyagoltam az eletemben, tehát ha semmi értelmesre nem tudnám a szabadidőm fordítani, hanem csak ellógnám netezném az időm, akkor el.
2022. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Folyt 3 hónap alatt sokmindent le lehetne zavarni ami sok sok célt alapozhat meg vagy szogálhat, vagy a magánélet is jelentős, de 3 hónapot el lehet a semmivel is tölteni. Ez utobbi esetben inkább a munka.
2022. nov. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, ha nem megyek dolgozni itthon fogok unatkozni, aludni semmit nem fogok csinálni. Azért 12 órás munkaidőben egy héten körülbelül 3 napot dolgoznék, és abból esetleg egy lenne éjszakás műszak. Sajnos én sem tudom
2022. nov. 22. 14:06
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem ismerem a helyzetedet, de én biztos itthon maradnék. Keresnék valami tanfolyamot vagy akár nyelvtanulás vagy valami szakmai dolgot, amit a későbbiekben hasznosítani lehet. Ünnepek is jönnek hamarosan. Szóval nem ismerem a helyzetedet, de ha nálam ilyen lenne biztos itthon maradnék arra a két hónapra.
2022. nov. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Énis ugy nyilatkozom hogy habár nem ismerem a helyzetet de ha február márciusban biztos a másik meló akkor a helyedben most igényelném az álláskeresési járadékot és pihennék évvégére ez a pár hónap úgy is gyorsan eltelik. Most visszamenni 12 órázni azért az elég megterhelő főleg éjszakába. Ha nem kell annyira a pénz akkor pihenj szerintem. De csak akkor ha tényleg biztos a munka.
2022. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Egyedül az megfontolandó, hogy a karácsonyt is esetleg bent kell töltened. Egyébként mindenképpen mennék és csinálnám. Du.4 után már sötét van, pont akkor leszel többet világosban, ha 12 órázol és így szabadnapjaid keletkeznek. Karácsonyi bevásárlásra is lesz időd.
2022. nov. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, pár hónapot féllábon is kibír az ember.
2022. nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az a baj a tanfolyammal,hogy pont most végzek decemberben egy tanfolyamon és arra is tanulnom kell illetve emellett levelezőn még van egy évem. Esetleg nyelvre fordíthatnám ezt az időt,hogy bele kezdjek mert nyelvvizsgáznom is kell, de attól félek ehelyett a telefont fogom nyomkodni.
2022. nov. 22. 15:32
 10/12 anonim ***** válasza:

Személyiségfüggő. Vannak, akiknek a munka egy eszköz a pénzkeresésre, de ha másból van bevétele, akkor nem fontos. De vannak olyanok is, akiknek életforma, önmegvalósulás az, hogy csinálnak, dolgoznak valamit.

Nekem spec annyi hobbim van, hogyha passzív jövedelemből meg tudnék élni, nem dolgoznék. De kénytelen vagyok. Igaz, meg is keresem itthon a kb 2e EUR-nak megfelelő forintot.

2022. nov. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!