Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha rosszabbak lettek a körülmé...

Ha rosszabbak lettek a körülmények a munkahelyemen, mint mikor eljöttem,akkor az utolsó napot,hogy koronázzam meg? Csak elköszönni mennék.

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szarj a sarokba.
2021. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt tennéd?
2021. febr. 26. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, de nem rólam volt szó.
2021. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Sehogy, ne trollkodj, hanem örülj, hogy nem kell többé odamenned.

Aki nem tud méltósággal távozni egy szar helyről, az valójában nem érdemli meg a méltóságot.

2021. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy már nem ott vagy. Légy úriember, ne táplálj haragot. Szépen köszönj el és zárd le ezt a korszakot. Bármi lehet még az ott maradókkal, akár a feletteseid is távozhatnak hamarosan (az én volt munkahelyemen ez történt). Mindig fordulhat a kocka.
2021. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket!
2021. febr. 26. 19:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Koronásan menj be elköszönni!
2021. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De hulye vagy elozo🙂en azt mondom barmilyen moslek hely meltosaggal allj fel onnan. Neked lesz jobb. Azert mert kilepsz nem kell mindent magad mogott elpusztítani. Tudom sokakban ott van az a tobb évnyi sérelem gyűlölet meg minden amit itt az idő megtorolni azzal h rombolva lépünk ki. Orulj neki h uj eletet kezdhetsz uj remenyekkel tele. En ezert nem kotodom erzelmileg egyik helyemre sem mert ugyis otthagyom mindet s onnantol kezdve el van felejtve minden. Csak a penzert vok mindenhol embereket leszarom.
2021. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!