Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az irodai munkák mennyire...

Az irodai munkák mennyire stresszesek?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon nem bírom a stresszt és emiatt már több munkahelyet is képtelen voltam ott hagyni. Elkezdtem pazichológushoz is járni, de nem szeretnék naplopó se lenni. Ezért most az irodai munkákon gondolkozom. Van itt olyan aki ebben dolgozik? Mennyire stresszes?

Milyen irodai munkák vannak egyáltalán? Sajnos a matematika nagyon nem fekszik nekem, ezért ez kizáró ok. Van olyan irodai munka ahova nem szükséges a matek tudás? Mennyire gáz ha férfiként dolgoznék ott?



2022. nov. 24. 21:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%

IT architect szerintem elég nyugis munkakör.

Főként tervezésből és az újdonságoknak utánajárásból áll.

2022. nov. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon sok féle irodai munka van, a "betanított" adminisztrátortól kezdve (fénymásol, szkennel, e-mailezik, adatszolgáltatást végez, számláz, kávét főz...), a különféle szakterületekig (IT, gazdaság, pénzügy-számvitel, könyvelés, logisztika, közgazdaság, marketing, mérnöki állások, stb.). Képzettség nélkül leginkább csak a betanított adminisztrátor az, amit reálisan megcálozhatsz.
2022. nov. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%
Költözz ki egy erdőbe akkor. Ott tuti nem lesz stressz. Munkahelyet határidők vannak, teljesíteni kell.
2022. nov. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az ügyfélszolgálat, de még a technikai helpdesk is halál. Én elemzőként dolgozom, mi is rengeteget stresszelünk az irreális határidők és a buta fasz kollégák/felettesek miatt. De sokkal nagyobb stressz lenne rajtam, ha a munkám jellegét sem szeretném.
2022. nov. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83%
Senki se szereti a stresszt, de elviselik, amíg találnak jobb helyet, vagy a több pénzért. Én könyvelő vagyok egy multinál, és elég stresszesnek tartom az irodai melókat, mert folyamatos a konfliktus a többiekkel, mindig mindenkinek van valami baja, senki se bír megmaradni magában és dolgozni. A munka koncentrációt igényelne, de folyamatos körülötted az ordibálás meg a jövés-menés. A betanulás így külön öröm, nem hallom egyszerűen, amit a mellettem ülő mond. A légkondiból meg a fűtésből folyamatos veszekedés van. Mindenki gyorsan letudja a munkát, mélyebben nem is érdekli, hogy mit csinál, aztán megy a többieket piszkálni meg kavarni. A fizetés van olyan siralmas, hogy már azon is gondolkoztam, hogy ha elmennék eladónak egy akármilyen boltba valami nyugisabb helyre, akkor nem keresnék sokkal kevesebbet. És ott például lennének hülye vevők, de azok mégiscsak idegenek, nem olyanok, akiknek a fejét mindennap látod és együtt dolgoztok, ezért "jóban" kell velük lenni, és folyamatosan kezelgetni a viselkedésüket valahogy. Akiknek nálunk nyugis a munkája, azok a recepciósok (minden ajtónál van egy). Főleg akik éjjel vannak, azokat alig cseszteti valaki.
2022. nov. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A stresszt nagyon nehez elkerulni.. nekem pl abszolut nem stresszes a melohelyem, viszont keves a fizu, igy munka utan stresszelem szet magam h ebbol a fizubol se elore se hatra.. igen az elejen jo volt, szerettem bejarni.. de mostmar kepzem magam, inkabb lehyen stressz, hataridok de jo fizu, mint igy hogy fs fizu+stressz
2022. nov. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!