Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek felmondjak?

Szerintetek felmondjak?

Figyelt kérdés

1 honappal elore jeleztem hogy a mai napra nekem szabadsag kell. Erre direkt beirtak mara dolgozni. Megkertem munkatarsaimat hatha valaki attudja vallalni senki se jelentkezett. En meg multhet szerdan pihenonapombol bejottem 2 helyett mert lebetegedtek.


Kezdem nagyon unni mar ezt a en megteszek mindent ok meg sz.rnak ram stilust. Elgondolkoztam ma hogy hagyjam-e az egeszet ugy ahogy van? Ha en nem megyek be dolgozni az egesz termeles leall mivel teruletvezeto vagyok es en felulgyelem illetve haritom el a hibat. Mindig 3-an vagyunk beosztva 3 kulonbozo teruletre es rajtunk kivul senki mas nem erti azt a munkat amit mi csinalunk magyaran ha 1 teruletvezeto is hianyzik akkor az a terulet offos.

Az en teruletemen belul kb 200 ember dolgozik.

Tehat ha nem megyek be ma akkor az egyik munkatarsamnak 2x annyi dolga lesz az estere amivel ot szivatom meg nem azt aki megerdemelne.



2022. nov. 26. 05:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Éjszakai műszakról van szó természetesen és most is éjszakaiban vagyok.

Sok fontos dolgom van a mai napra nem hiába jeleztem 1 hónappal ezelőtt és mégis tesznek rá a ezek a rohadékok

2022. nov. 26. 05:04
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Céget esetleg privátban megírod - ha nem is a nyílt fórumon?


Elhiszem, hogy a legbosszantóbb dolog a világon a munkahelyi szervezetlenség okozta stressz és egyebek. (Édesanyám belehalt.)

2022. nov. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Mérlegelned kell.

- Van jobb álláslehetőség ahova könnyen átugorhatsz?

- A főnököddel beszéltél a problémádról? Esetleg sikerülne kicsit megszorongatnod a fentebb írt dologgal?

- Ha nem mész be, azzal valóban olyanokat szívatsz meg akik nem érdemlik meg.


Ha lenne lépésre lehetőségem, akkor a főnöknek mondanám, hogy ha ez nem változik, akkor azonnali felmondást választasz vagy ha nehezen pótolható munkaerő vagy akkor elhinteni, hogy elégedettlen vagy és nézelődsz más irányba. Aztán vagy kedveznek neked ez alatt vagy csendben keresnek a helyedre valakit (ez akkor gáz, ha ki is rúgnának szedett vetett dologért az új ember végett)

2022. nov. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Nektek nem kell hivatalosan szabit kivenni?
2022. nov. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kizárólag magaddal foglalkozz a munka világában. Majdnem ugyanez történt velem, csak sokadik jelzésre sem volt változás. Nem szabad azt nézni, hogy kit szivatsz meg, ezzel a felfogással nem lehet élni. Ha mindig azt nézed, hogy mással mi lesz, ha te kiállsz magadért, akkor mindig ki fognak használni.

Ha gondolod írj privatban, pszichológiailag tudok segíteni.

Én azóta az álommunkámat találtam meg, de az elején én is gondolkoztam így, hogy mennyire szemét vagyok, kicsesztem a többivel. Közben meg dehogyis, nagyon átformálta a gondolkodásom pár gyakorlat. Csak a gyakorlatban kell hozzá pszichés tartalék.

2022. nov. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Ne hagyd ott most évvégén inkább jövőre nézelődj mikor több a lehetőség. Amúgy ne rágódj már hogy nem adtak szabit inkább menj el 1 hét táppénzre azt tudsz egy kicsit pihenni is. Én biztos így tartanék be hamár ők 1 napért szemétkednek...
2022. nov. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyzetben nem mondok fel és be sem megyek dolgozni.

Majd úgy is kirúgnak ha annyira nem tetszik nekik.

2022. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha en nem megyek be dolgozni az egesz termeles leall mivel teruletvezeto vagyok „



Szóval, kár fog keletkezni ha igazolatlanul hiányzol.

Ne, hogy a kiesést bevasalják rajtad.

Most inkább táppénz, jövöre keresel új munkahelyet.

2022. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Végül nem mentem be. Fonokkel beszeltem mar nem 1x csak igergetnek ossze vissza hogy majd ez meg az lesz es 8 honapja nem valtozott semmi se csak rosszabb lett minden a folyamatos uj szabalyok miatt.
2022. nov. 27. 08:29
 10/12 A kérdező kommentje:
Van jobb allaslehetosegem csak kulfoldon. Itt keresek havi 600-700 ezret kulfoldon kaptam allasajanlatot amivel elni is fogok mostmar ott meg atszamitva fogok keresni havi 2-3 milliot (7-8k dollar)
2022. nov. 27. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!