Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy cég másodfokon is...

Ha egy cég másodfokon is vesztett a bíróságon (munkaügyi per) és fellebbezésnek helye nincs, akkor ennyi volt? Mert a főnök azt mondja ő ebbe nem nyugszik bele-de hát más lehetősége nem lesz, nemde?

Figyelt kérdés

A per tárgyát képező összeget már ki is csengették a felperesnek.


De azért a főnök azt pofázza ő ebbe nem nyugszik bele közben meg már fizetett is a cég...


2022. nov. 26. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Benyújthat még jogorvoslati kérelmet, fellebbezhet az államelnökhöz meg az EU nemzetközi bírósághoz stb.
2022. nov. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz, balázska.
2022. nov. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Napi kamu.

Mikor láttam ennél a kérdésnél hogy a második fiókodból tombolsz válaszadóként a saját kérdésed alatt 10 óra után, tudtam hogy csak vissza kell lépni a kategóriába és itt fog virítani egy friss kitaláció.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

2022. nov. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Benyújthat még jogorvoslati kérelmet, fellebbezhet az államelnökhöz meg az EU nemzetközi bírósághoz stb.“



1) jogorvoslat: MÁR NEM. azon már túlvan.


2) államelnök ? az mi is? Hm? itt a magyar jogrendben olyan létezik ? Én még nem hallottam róla.


3) "EU nemzetközi bírósághoz „ mielőtt ostobaságokat pofázol, olvasd el a nemz törvényszék illetékességi köreit.

Nem nehéz ám...


de van egy kérdésem! MIÉRT FIZETETT a cég? Hm? Hát miért nem rohant az eu nemz törvényszékhez és nem fizetett addig sem? Hm?

2022. nov. 26. 10:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg a főnök nem tehet semmit.


Remélem ezen válasz megnyugtat és lehiggadsz, továbbá nem spammeled a gyakorit a sületlenségeiddel.

2022. nov. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hm? HM? Nemde? Mit árul el? Nem jelzésértékű? Khm. "Madár" még nem is volt.
2022. nov. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Most esett le. A kérdező a "MADÁR"-ozós balfék. Nem is tudtam, hogy él még az a lúzer, pszichiátriai kezelésre szóruló elmebeteg, aki arra izgul fel, hogy a gyakorin vitázik önmagával. :)
2022. nov. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező! Elfelejtettél fiókot váltani. :)
2022. nov. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alapítványi iskolás húgyagyú, mindkét fiókjával.
2022. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!