Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A tanárok, pdsz stb komolyan...

A tanárok, pdsz stb komolyan azt hiszik hogy egy fillér emelést is fognak kapni?

Figyelt kérdés
2022. nov. 26. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Igen, balázska, azt hiszik
2022. nov. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát tévednek mert egy petákot se kapnak majd.
2022. nov. 26. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy olyan mértékű fizetésemelést kapnának a tanárok, hogy az iskolák előtt kígyózna a sor, mert sokan akarnának tanítani. De tévedjek én nagyot!


Az ígérgetésekkel nem lehet a boltban fizetni. Nekem most kell kifizetnem a rezsit, megvennem az élelmiszert, nem a jövőben. Én személy szerint ezért nem dolgozom az oktatásban most szeptember 1 óta. Matematika-fizika szakos tanár vagyok/voltam 8 éves gyakorlattal. Jelenleg az Aldiban vagyok bolti dolgozó, de közben két multinál is voltam interjúzni. Remélem januártól máshol leszek.


Az Aldis próbaidős fizetésem másfélszerese annak amit tanárként kaptam.

2022. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy túlzottan hisznek benne, de mit tehetnének?


Ha nem szólalnak fel, semmi sem fog történni és a hajó elsülyed.

Ha felszólalnak, legalább esélyt adnak arra, hogy megálljon a sülyedés.

Te mit tennél a helyükben? Ölbe tett kézzel várnád az oktatás teljes összeomlását, vagy megpróbálnál tenni valamit?

2022. nov. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nahát,Orbán Viktorhoz van szerencsénk hogy ilyen biztosra tudja a dolgoka?Vajon miért kell kérdéseket feltenni ha ennyire kened-vágod a dolgokat?Talán egy elmebeteg visszatérő barátunk figyelemre vágyik megint
2022. nov. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy sajna igaz, nem fognak emelést kapni, sőt, inkább mindenki más bérét emelik meg, a tanárokét meg dafke nem. Az erősebb kutya, ugye..
2022. nov. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, fognak kapni béremelést.
2022. dec. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!