Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A legtöbb tanítónő mire fel...

A legtöbb tanítónő mire fel olyan nagyképű?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a legtöbb tanítónő marhára el van szállva magától és valakinek érzi magát, attól hogy tudja a szórzótablát és kisgyerekeknek megtanít alap dolgokat. Már bocsi, de ez nem nagy was ist das. Azt vettem észre, hogy a gimnáziumi, felsős tanárok sokkal közvetlenebbek, kevésbé önteltek, pedig ők aztán mesterszaknak megfelelő diplomával rendelkeznek és komolyabb dolgokat tanítanak.

(Főleg fiatal tanítőnéknél vettem ezt észre)


2022. nov. 27. 21:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
75%

Csináld utánuk, ítélkezni könnyű, de próbáld meg a tanulatlan, neveletlen kölyköket valamire is megtanítani, plusz fegyelmezd is meg őket.


Egyébként pedig ki vagy te egyáltalán?

2022. nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Áh, én csak egy diplomás. Nem pedagógiából diplomáztam, így nyilván fel sem érek őfelségükhöz.

Kulönben azt vettem észre, hogy manapság az megy “tanítónéninek”, akinek fingja sincs mit akar az életével, de kell egy diploma, oda meg sok helyen úgyis alacsony a ponthatár. Aztán játszhatja az agyát, hogy lett egy diplomája meg sírhat a szar fizetése miatt és az alkalmatlanságát a gyerekek szívják meg.

2022. nov. 27. 21:16
 3/34 anonim ***** válasza:
62%

Csak tudnám, hogy a magadfajták hogy kaphattak diplomát, hisz olyan sötét vagy, mint az éjszaka. Úgy osztod itt az észt a semmiről, pedig azt hiszed, hogy te szrtad a spanyol viaszt.

Ha valamiről nincs teljes rálátásod, legalább maradj csendben.


Szüleid ezt se tanították meg neked.

2022. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
71%
Neked nagyon komoly traumád lehetett. Szerelmes voltál a tanító nénibe?
2022. nov. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
11%

Azok a fiatal, főleg csinoska tanítók, mind pénzes papa gyerekei és/vagy pénzes csődörük van.

Ettől olyan nagy az arcuk, mint a sok irodista pitshának.

2022. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
73%
Vagy csak olyanokkal nagyképűek, akik ezt megérdemlik. Például mint te =)
2022. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért sötétség az, ha látom, hogy valakik nagyképűek.

A húgom most első osztályos, én viszem reggelente, mert a munkahelyem az iskola mellett van. Két tanítőnője van, egyik nő sem egy éles kés a fiókban, mégis úgy fennhordják az orrukat, mintha ők szrták volna a spanyol viaszt. Az egyik egy 32 éves vénlány, a másik meg egy 24 éves, nemrég végzett, okoskodó, tipikus buta liba. Az nem elég, hogy velem, vagy a szülőkkel (más gyerekek szüleivel sem) képesek normálisan beszélni, hanem a gyerekeknek is nagyképű, megszégyenítő beszólásokat eregetnek. Gondolom, így akarják fitogtatni, hogy ők valakik, ha már a hozzáértésük híján a felnőtt emberektől nem kapnak elismerést. És ennek a gyerekek szívják meg a levét.

Erre céloztam azzal, hogy tipikusan olyanok mennek pedgagógusnak, akik rohadtul nem valók ilyen munkakörbe, de mivel nem tudták mit akarnak, elmentek tanítónőnek. Oda úgyis mindig van felvétel, hisz akinek épp az esze, menekül. És akkor maradnak az ilyen alkalmatlan pedagógusok.

2022. nov. 27. 21:31
 8/34 A kérdező kommentje:
5- Egyik sem csinoska, az egyik ráadásul egyedülálló.
2022. nov. 27. 21:31
 9/34 A kérdező kommentje:
ép*
2022. nov. 27. 21:33
 10/34 anonim ***** válasza:
53%

Egész nap kisgyereket kell rendre parancsolniuk, ami gondolom egy idő után beleivódik a személyiségbe.

Amúgy elég frusztráltnak tűnsz. Van valami sötét múltad a tancinénikkel, vagy mi? :D

2022. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!