Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni, ha az új...

Mit lehet tenni, ha az új kolléga az irodában állandóan hangosan fingik? Rászólnátok? Vagy úgy vennétek mintha csuklott volna?

Figyelt kérdés

Valószínűleg egészségügyi gondjai lehetnek, csak néha hallani, nem tudja leplezni sehogy.


Óránként úgy három "galambot" rendszerint elenged.


Lalinak hívják így már mindenki elkeresztelte szerencsétlent Galambos Lajosnak, lehet nem éri meg a próbaidő végét.



#kor #iroda #Lajos #Maximus #flatulál #fingusz
2022. nov. 30. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Semmit, szerintem vicces. 😅
2022. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Hashajtót kevernék az italába akkor talán kitalál majd a wc-re:D
2022. nov. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
En ra szoktam szolni a kollegamra.. az meg rohog 🤦 multkor szetfujtam dezodorral is
2022. nov. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha az látszik rajta, hogy szégyelli a dolgot, akkor hagynám, mert talán tényleg eü gond, amivel nem tud mit kezdeni... és ahogy írtad, az sem biztos, hogy nem éri meg a próbaidő végét.


Ha viszont úgy tör ki a szellem a palackból minden órában, jó hangosan, hogy neki totálisan mindegy vagy szórakozik is rajta, még ha nem is látványosan, akkor rászólnék, vagy ha mást nem, kérdezném tőle, hogy "ezt muszáj?".

2022. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Sztem meg nem vicces.. nem akarom belélegezni azt a gázt ami egy másik ember beléből jön ki..


szóljatok rá, az 5 éves fiam is ki tud menni a wcre szellenteni már szólás nélkül is.. akkor egy felnőttnek csak megy már.

2022. nov. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
67%
Szeintem a mai orvostudomány van olyan szinten, hogy ilyen gondokra talál megoldást. Rengetek puffadásgátló és hasonló gyógyszert lehet venni a patikában. Szerintem ha diszkréten félrehívod és empatikusan beszélsz vele, esetleg ajánlasz neki valami orvosságot, akkor nem okozol kárt vele. De valljuk be, hogy irodai környezetbe (akármennyire is természetes) nem fér bele a szellentés, egyrészt a tiszteletlenség miatt, másrészt a kellemetlen szagok miatt.
2022. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Körbekérdeznék, hogy más is hallotta-e a békát...


Egyébként meg semmit.

2022. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Nalunk aki viccesnek tartotta es rendszeres volt azt beegettem vele a csajok elott 😃 leallt vele
2022. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:D jaj ez valamelyik filmbe volt!
2022. nov. 30. 22:17
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Igen, rászólnék, ha már rendszeresen csinálja
2022. nov. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!