Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mit fog csinálni?

Szerintetek mit fog csinálni?

Figyelt kérdés

Most van a múlt havi elszámolás és sok túlórám keletkezett.

Nem tudtam hogy főnöknek kell szólni, mert engem amikor a céghez vett az alvállalkozó azt mondta hogy bármennyi túlórázni lehet. Úgy voltam vele hogy ha igényli munkám akkor túlórázom.

Múlt hónapba meg nyáron is voltak túlóráim.

Mindig kifizették nem szóltak.

Most meg szólt kedvesen műszakvezetőm olyan korrektül hogy miért van ennyi túlórám miért nem beszéltem meg vele, persze jogosan kért kérdőre.

Bocsánatot kértem, mondtam neki hogy az üzemvezető nem emelte meg a fizetésemet és ezért túlóráztam.

Ne haragudjon rám. Tény elé állítottam hogy akkor a továbbiakban mi lesz, hogy lehet e túlórázni illetve hogy lehetne több fizetésem. Erre ő majd megbeszéljük, csak szóljak neki bármi van beszéljünk róla. Meg azt mondta hogy sajnos ezért némelyik embert kirúgtak. de ő nem akarja hogy ez legyen még egyszer. Aztán kicsit megvigasztalt hogy bármi van szóljak neki ha szeretnék túlórázni. Kicsit parázom ez miatt mi fog történni?szerintetek?



2022. dec. 2. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem p*nci módba kellett volna becsicskulni, hanem megmondani egyenesen, hogy a téged beszervező alvállalkozó ezt mondta neked, eddig sem volt belőle baj, honnan kellett volna tudnod.
2022. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!