Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy kollégám írt egy üzenetet...

Egy kollégám írt egy üzenetet Facebookon hogy teljesen szétcseszem a munkájukat. Hogyan kellett volna reagálnom?

Figyelt kérdés

Gyakornok vagyok egy multinál és nemrég kerültem oda. Volt belépő oktatás is,de egyébként sok olyan dolog van amit még nem tudok és néha úgy vannak vele a feletteseim,hogy majd időközben munka során elsajátítom.

Nem mondanám azt hogy pocsék munkaerő vagyok,viszont a napokban egy másik gyakornok kollégém rám írt Facebookon és több mondaton keresztül azt ecsetelte,hogy én teljesen szétcseszem az ő eddigi munkájukat,stb stb..

Személyesen egyszer sem jött oda hozzám hogy valami probléma lenne,illetve korábban Facebookon sem beszéltünk egymással,szóval eléggé meglepett ez az üzenet.


Ti ilyen esetben hogyan reagálnátok?


2022. dec. 4. 09:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a puhap*cst 😂😂😂 Az ilyen szóra sem érdemes. Normális ember ha látja, hogy egy újonc nem épp úgy csinálja a dolgokat, ahogy az a nagykönyvben meg van írva, akkor odamegy és elmagyarázza/megmutatja, mit hogy kéne. Már az is sokat elmond valakiről, ha mindez helyett inkább szidja. De az már tényleg a legalja, hogy egy internetes portálon teszi ezt, mert szemtől szemben nem meri.
2022. dec. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázkodni ne kezdj, meg persze bunkó se legyél. Egyébként én, semmit se írnék. Egy sreenshotot simán lehet manipulálni. Ha gondja van veled megkeres személyesen, esetleg én mennék oda hozzá. Kérdezi, h miért nem írtál, akkor mondhatod, h jobb ezeket személyesen megbeszélni.
2022. dec. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Letiltanám és munkahelyen szólnék neki, hogy akkor itt tessék dumálni, akár főni előtt is lehet.
2022. dec. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen a letiltás is jó ötlet.Én akkor tiltanám ha többször írkálna,csak ez az 1 eset miatt még nem.

Aztán ha problémázna vagy kavarna akkor megmutatnám a főnöknek miket írogatott és nem válaszolnék egy betűt se nehogy utána keverés legyen.

2022. dec. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!