Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ciki nálam takarítani?

Miért ciki nálam takarítani?

Figyelt kérdés
Régi munkahelyemen jó viszonyban voltam a taknénivel, mindig beszélgettünk. Sírt - rítt, hogy kevés a pénz. Most mondtam neki, hogy elmentem jól fizető állásba, nálam kellene karácsonyra kitakarítani. Pénz nem számít. Nincs nálam kosz, parkolni nem kell. Hát ő nem. Jó, mondom, akkor 2 évig minek hallgattam, hogy meg se bírnak élni 170ezerből??

2022. dec. 8. 07:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Ezer oka lehet, hogy miért nem vállalta. Ennyire nehezen viseled, hogy nem ugrik neked valaki azonnal? Keress másik takarítót vagy emeld fel a segged és takaríts ki magad.
2022. dec. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Sokan nem szivesen mennek magánlakásba takarítani, különbözö okokból, pl. ha valami véletlen eltörik, neki probléma lenne kifizetni a kárt, adott esetben minusrzra jönne ki, vagy meggyanusíthatják azzal, hogy ellopott valami értéktárgyat, stb.
2022. dec. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Sírni mindig egyszerűbb, mint tenni valamit.
2022. dec. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Mert a kiszállással elmegy egy fél napja, nem éri meg.
2022. dec. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
A munkahelyén kevesli a pénzt. Nem extra munkát akar, hanem több fizetést.
2022. dec. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Keresek mást, nem gond, de így ő is jól járt volna meg én is. Pakolni, nem parkolni.

Milyen kiszállás?

2022. dec. 8. 08:18
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A magánlakás takarítás nem ugyanolyan mint a közületek takarítása. Nekem takarító cégem van de én sem vállalok magánlakásokat. Sok vele a macera és arányaiban kevesebb pénzt lehet kérni érte. De vannak akik kifejezetten lakásokra specializálódtak, keress ilyet.
2022. dec. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
A gazdag nagymamám rendszeresen hagy el dolgokat vagy házon belül azt se tudja hol rakja el a pénzét, tárgyait. Legutóbb 3 millió forint készpénzt rakott el úgy hogy nem tudja hol van. Már a csaladtagokat kezdte el gyanusítani aztán mikor mondva van neki miért nem teszi be a bankba a többi közé akkor mi vagyunk a rosszak. Most gondold el egy ilyenhez elmegy takarítani mint a nagyanyám mert nem tudja előre a körülményeket. És pont a munkája elvégezte után derül ki hogy eltűnt ez meg az. Adott esetben meg van gyanusítva 3 millió Ft eltűnésével. Szerintem ezért van az hogy magánlakásokba nem sokan mennek mert ahhoz nagy bizalom kell mindkét fél részéről.
2022. dec. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én se takarítok magánlakást kevés pénz és sok macera. Az emberek meg hülyék, volt hogy lopással gyanúsítottak meg, aztán nem értik hogy miért nem megyek a jövő héten takarítani.
2022. dec. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%
Gyanítom megalázónak érezné, h nálad takarítson, mert után mindennap néznie kéne téged és így már egyértelmű, h te jóval többet keresel, mint ő.
2022. dec. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!