Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki műtőben dolgozik tudna...

Aki műtőben dolgozik tudna válaszolni pár kérdésre?

Figyelt kérdés

Napi hány órát dolgoztok, illetve milyen munkarendben vagytok?


Fizikailag, és mentálisan mennyire megterhelő számotokra?


Az emberekkel nagyon sokat kell foglalkozni, úgy mint az ápolóknak?


Asszisztensként sok a konfliktus az operáló orvossal?


Aneszteziológiai szakasszisztensi pálya iránt érdeklődök, mert nagyon érdekelnek a gyógyszerek, és szabadidőmben sokat olvasom a PubMed-et. Viszont emberekkel nem igazán szeretek foglalkozni.



2022. dec. 10. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor inkább ne legyél műtős! Emberekkel tényleg kellene akkor foglalkoznod!


Pályaorientációs foglalkozáson vettél már részt? Munkaügyi központban jártál? Hány éves vagy és milyen nemű?


Tanácsadásra szorulnál szerintem a meglévő és fejleszthető képességeidet illetően! Hidd el, hogy szakértő segítség kell!

2022. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
25 éves férfi vagyok. Adatfelvétel, betegek kikérdezése, tájékoztatása nem probléma nekem, de amit az ápolók csinálnak már nem végezném. Munkaügyit megjártam már párszor, szinte semmit se segítettek.
2022. dec. 10. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha működnek nálad a fent felsoroltak, akkor megtaláltad a helyedet!


Őszintén gratulálok! :)


1-es válaszoló voltam.

2022. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én eü dolgozó vagyok, és egy pár honapot dolgoztam műtőben is anaesztesként. ( már 25éve) nem is maradtam ott mert sok nehézségem volt. Jól kell tudni vénázni a gyógyszerekben nagyon ott kell lenni, főleg az altatószereknél. Van az egészségügyben sok olyan terület ami kevésbé stresszes. A munka úgy van hogy napi 8 óra+ ügyelet tehát sokat kell távol lenni. Dokik néha kiszámíthatatlanok, de főleg a stressz miatt, itt bármikor változhat a beteg állapota. Ha kérdésed van írj bátran
2022. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!