Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt meg lehet szokni a munkahe...

Ezt meg lehet szokni a munkahelyen vagy jobb inkább m menekülni?

Figyelt kérdés
Ha folyamatosan olyannal kell együtt dolgoznom akitől a hideg kiráz, irtózok tőle, bunkó velem, ki nem állhatom
2022. dec. 13. 06:12
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen ember kb mindenhol van, inkább tanuld meg kezelni őket.
2022. dec. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha a közvetlen csapatodban mindenki ilyen szarláda, akkor onnan el kell menni. Én a legtöbb esetben emberek miatt váltottam munkahelyet és egyáltalán nem bántam meg. Az iskolás éveim alatt végig zaklattak és basztattak, felnőttem,, nyugodt életre vágyom nem akarok gyomorgörccsel kelni és egy percig sem fogom tűrni ezt az érzést. Ha nem tudom megoldani a személyközi konfliktust pár hónapon belül, akkor vagy én lépek le vagy őt baszatom ki.
2022. dec. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy értve bunkó? Pusztán csak a stílusa olyan, ha mondani kell valamit vagy pedig direktbe terrorizál, keresi az okokat, hogy csesztethessen?
2022. dec. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kellően magas a fizutés, én elviselném
2022. dec. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a legtöbb helyen van ilyen ember. Egy ideig kibírható, viszont ha már hányingered van kora reggel amikor még ott sem vagy akkor itt az idő váltani.
2022. dec. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Mivel alapvetően nem én akarok az lenni aki veszít, pont úgy viselkedek vele ahogy ő velem. Kiméletlen, paraszt, nemtőrödöm, érzéketlen ultra bunkó tudok lenni ha azt erzem h vki szándékosan keseríteni akarja a mindennapjaimat,annak megkeserítem én is.Jó darabig turelmes vok, kivárok figyelek, de ha ezt akarja hat legyen ez. Én nem fogok emiatt lelépni, ő fog lelépni. Ilyen az amikor egy alapvetően szerethető,kedvelhető, alkalmazkodó emberből kihozzák az állatot. Ritkán fordul elő de ha előfordul annak mindig sírás a vége. Ja és nem én sírok🤣🤣ilyen nyomorékok miatt a családom anyagi biztonságát semmi áron nem hagyom! Sőt kicsinálom, ha kell a felső vezetőig megyek s egyéb finomságok. Türelmes ember vok a végletekig de ha felbaxnak ott nincs megállás. Ő fog elmenni.
2022. dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem volt, hogy addig bántottak, hogy sírtam. Sírva mondtam el a csopveznek is a dolgot. Aztán megsajnált az, aki bunkó volt és többet nem volt az. Pedig nem direkt sírtam, pont, hogy el akartam kerülni, de hónapokig mindennap elviselni ezt nehéz volt...
2022. dec. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!