Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem birom a főnök parfümét...

Ha nem birom a főnök parfümét és az egész irodaházban érezni, a maszk segítene? És a ruhámba hogy nem szívódna be?

Figyelt kérdés
Még otthon is érzem saját magamon. Ha néha áttörlöm magam alkoholos kézfertőtlenítővel, az hatna?

2022. dec. 16. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Idővel hozzászoksz. Az erős parfümöket beltéren ugyanúgy be kellene tiltani, mint a bagózást.
2022. dec. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szellőztessetek.

A maszk segíthet (én is hordom büdös környezetben), de a ruhád attól még beveszi.

2022. dec. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Felmondás!
2022. dec. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szelloztesd
2022. dec. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

bukónbukón van mindig a kisablak nyitva.

es most csukatták be hogy nehogy szoljanak hogy futjük az utcat

2022. dec. 16. 11:23
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Hát mondjátok meg hogy muszáj, mert megfulladtok különben.

2022. dec. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az ilyen nyomorékságok miatt ragaszkodok mindig a home office-hoz. Ezt egyszerűen nem fizetik meg.
2022. dec. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vannak ilyen hivalkodó, újgazdag seggfejek.
2022. dec. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ötlet, szendvicsmódszerrel, ha még áll a probléma:


"Szia Józsi!

Hm, milyen jó ez a parfüm, amit használsz, milyen márka? Én is szeretem a parfümöket, de nagyon vigyázni kell velük, mert ha nem figyel az ember a mennyiségre, kellemetlen lehet. Volt egy ilyen esetem nekem is, hogy szóltak, túl erős az illatom. Mire kipróbáltam, hogy kevesebbet teszek magamra. Kiderült, hogy így még kellemesebb lett az illata."


Közben persze érdemes nagyon kedvesnek lenni, a hangsúlyozás legyen természetes és laza.

Ha ebből ért, még lehet, hogy fizetésemelést is kapsz.

2023. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!