Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmegy a vezetőm/főnököm,...

Elmegy a vezetőm/főnököm, milyen ajándékot vegyek neki?

Figyelt kérdés

Én is és ő is nő.


Sok évig ő volt a vezetőm, nagyon sokat tanultam tőle, megbízott bennem, megadta a lehetőségeket. Nagyon megkedveltem. Természetesen csak munkahelyi kapcsolat volt közöttünk, nem barátság.


Most ugy alakult h elköltözik messzire, és elmegy a cégtől.


Szeretnék neki valami apróságot adni, vagy valamit, amivel esetleg a hálámat is kifejezhetem,vagy csak valamit búcsúzóul.



2022. dec. 12. 21:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Az egész munkahely közösen vesz neki valamit, de én privátban is szeretnék
2022. dec. 12. 21:04
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudtunk meg róla.

Hány éves, mit dolgoztok, mit szeret, mi a hobbija, vagy bármi.

2022. dec. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező

Sok függ az életkorától, meg hogy te mennyit szeretnél költeni az ajándékra.

Tapasztalatom, hogy ha olyan tartós ajándékot kap valaki amit többször használ és nem csak bekerül a polcra vagy fiókba, akkor ha használja akkor eszébe jut róla az akitől kapta. Ilyen lehet egy konyhai eszköz még akkor is ha elsőre nevetségesnek tűnik.

Egy barátnőmtől külföldre költözésük után kaptam egy acél készletet, amiben krumplihámozó, dinnyegolyó vájó, és hasonló kis eszközök vannak. nem nagy, de jó minőségű. Azt használom már 15 éve. Sajnos 10 éve már nem tartjuk a kapcsolatot, de ha zöldséget pucolok mindig rá gondolok egy pillanatra. Emiatt amikor nyugdíjba ment egy kolléganőm hasonlóval ajándékoztam meg - persze mindkettőnkről lehetett tudni, hogy szeretünk főzni, sütni, így nem volt gáz a konyhai ajándék. Én egy késkészletet adtam ajándékba, ami dekoratív, nem a fiókba való hanem ki a konyhapultra. Nagyon örült az ajándéknak. Viszont mindig kérdés ilyenkor, hogy van-e már neki hasonlója, nem lesz-e felesleges.

A kapcsolatotokat te ismered mi fér bele.

Lehet venni egy gravírozott tollat - mármint tollat amibe belevésetsz valamit, esetleg ugyanezt egy üveg itallal, vagy hasonlókat, de ezek manapság gyakori ajándékok.

Készíttethetsz - de ez idő - lézergravírozással kis üveg tárgyat, aminek a belsejébe 3D-s képet készítenek, amit te megadsz nekik. Azt tarthatja az íróasztalán később. ha nem fényképes, hanem valami hozzátok, a céghez, munkátokhoz kapcsolatok képet választasz és a dátumot, az szép emléket jelentene neki. Persze ennek is elég magas az ára. Valami hasonlót:

[link]

Kereshetsz egy szép, kézműves terméket neki most valamelyik karácsonyi vásárban. Egy aranyos kis váza vagy mécses tartó, egy érdekes gyertya is jó ajándék, de szoktak lenni különleges alakú, összetételű kézműves szappanok is. Ne legyen egyértelműen karácsonyi, csak legyen benne valami személyesség és ami miatt neki jó lenne. Pl. ha szereti a külsejét, a szépségápolást, akkor biztosan értékel egy kézműves szappant vagy tudod, hogy melyik színt kedveli jobban, akkor egy olyan színű apróság.

2022. dec. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!