Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek a Concentrix...

Mi a véleményetek a Concentrix cégről?

Figyelt kérdés
Chat supportos munkára jelentkeztem hozzájuk, a jövőhéten lesz interjús beszélgetésem. Ezért érdeklődök, hogy dolgozott-e, illetve dolgozik-e valaki náluk.

2022. dec. 18. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyi: 👍💸
2022. dec. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2022. dec. 18. 18:27
 3/4 anonim válasza:
Sziasztok! Tudnátok segíteni abban, hogy milyen volt az állásinterjú hogy zajlott? Milyen volt a német rész? Nagyon izgulok 😱
2023. márc. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Nálam úgy zajlott, hogy az egész németül volt, az interjúztató nő bemutatta a céget, mestélt róla, hogy mi hogy működik. Utána nekem kellett mesélnem magamról, bemutatkoztam, hol tanultam, mivel foglalkoztam eddig, és kérdezett még párat, már nem emlékszem, hogy pontosan mit, de ilyen általános kérdéseket. 3 napon belül kaptam a visszajelzést, hogy felvettek, utána 1 napra Pécsre kellett mennem a betanulásra.

2023. márc. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!