Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kereskedelemben dolgozók, ti...

Kereskedelemben dolgozók, ti hogy bírjátok az idei karácsonyi hajtást? Vannak esetleg érdekes storyjaitok amiket megosztanátok?

Figyelt kérdés

2022. dec. 19. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg is dolgoznak, nincs idejük sztorizgatni.
2022. dec. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jók a programok, csak sok a k*csög.
2022. dec. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem az eladók borzalmasak!

Nem segítőkészek állandóan egymással beszélgetnek és sokan még a pénztármögött meg is ebédelnek és ha oda mész, hogy fizetni szeretnél gondolhatod!

Jobban járnának ha otthon maradnának és átadnák a helyüket a megfelelő embernek!!

2022. dec. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kereskedelem, hanem vendéglátás (de a Westendben), de borzasztó... Ezért gyűlölöm a decembert, konkrétan levegőt venni nincs időnk munka közben, az ivásról már le is mondtunk... Egész nap akkora forgalom van, hogy az borzasztó, már tényleg alig bírom. Nem lehet időben bezárni se, mindig rá kell húzni legalább egy órát, tegnap is éjfélkor végeztünk.

Nincsen érdekes sztorim, csak panaszkodni jöttem. Alig várom a januárt, bár az meg a másik véglet, akkor meg szinte egyáltalán nincs forgalom és mindig órát vágnak, így a decemberi túlórák után januárban meg alig vannak meg az óráink.

2022. dec. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

Borzalmas.

Decembert csináltam végig egy pláza műszaki boltjában, 1 úgy jönnek az emberek, mintha mindenki nyert volna a lottón, 2 ilyenkor a vásárlók kb fele azthiszi övé a világ, mindeki más le van szrva.

Sztorizni nem tudok, mert annyi és annyi dolog történik egy nap alatt is, hogy naplózni is sok lett volna.


De a halálom az, mikor 20:58-kor jönnékek be nagy vidáman, mert "Dehát még nyitvavannak!!!". 1 a nyitvatartás nem a belépést szabja meg, hanem a bent tartózkodást, szóval a zárásnak a lámpaoltásnak kéne lennie, 2 kiafszom plázázik este 9-kor? Nem értem az embereket.

2022. dec. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!