Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mozdonyvezetőket mennyire...

Mozdonyvezetőket mennyire keresnek, illetve mennyi pénzt lehet ezzel a szakmával keresni?

Figyelt kérdés
2022. dec. 23. 12:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Sokat lehet vele keresni, de ha nincs nagyon magas szintű csókod a mávnál, akkor esélyed nulla.
2022. dec. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem csókodnak kell lenni, hanem elsősorban egészségügyi alkalmasságodnak. Rettentően szigorúan nézik, akit pedig kiszűrnek, az arra hivatkozik, hogy nem volt ismerőse ott...

Sok pénzt lehet keresni és az évek alatt pedig nagyon tönkre lehet menni egészségileg.

2022. dec. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

"de ha nincs nagyon magas szintű csókod a mávnál"

Létszámhiány van, csak hogy tudd. Örülnek, ha megy valaki, másodsorban meg hogy orvosilag is alkalmas lesz.

"az évek alatt pedig nagyon tönkre lehet menni egészségileg"

Mondjuk én leginkább olyannal találkozok, aki nyugdíjba menetel után valamelyik magáncégnek dolgozik tovább (ha nem is teljes, de félállásban havi 80 órát pl.)

2022. dec. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Versenyképes a fizetés, de ha bejutsz oda, felejtsd el, hogy saját életed van!
2022. dec. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Ha teherfordás leszel, készülj fel, hogy nem sokat leszel otthon.
2022. dec. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Már a MÁV nagyon ritkán visz tehervonatot, a magáncégek lenyúlják.
2022. dec. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Számot tud valaki mondani, hogy mennyi az annyi? Mindenkinek ez számít.
2022. dec. 23. 14:37
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 500 nettó körül van egy, kezdő.
2022. dec. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Micsoda 500 nettó kezdőként?

Mik a feltételek? Minek kell megfelelni ha ezt a hivatást választja valaki illetve mik az elvárások?

Havi ledolgozott órák száma mennyi?

2022. dec. 23. 16:06
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Google a barátod. De régebben olvastam egy cikket, ami szerint 1 millát is össze tudnak hozni a mozdonyvezetők. Gondolom nem a full kezdők. Valahogy ők máskép kapják a pénzt, nem időre, attól is függ, milyen vonatot visznek, milyen pótlék jár hozzá. Na, az öregek ezeket a jól fizető vonatokat mind elviszik állítólag. Jelentkezz, aztán meglátod. Hallás, látás, keringés tökeletes kell legyen, mintha így olvastam volna.
2022. dec. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!