Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mozdonyvezető szeretnék...

MateSomogyi kérdése:

Mozdonyvezető szeretnék lenni. Van pár kérdésem, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval az első, hogy aki ezt csinálja, mennyire érzi fárasztónak, monotonnak, mennyire viselik meg a gázolások?

Egyáltalán van esélyem, hogy alkalmasnak találjanak, vagy akkora a túljelentkezés, hogy inkább bele se kezdjek?

A mozdonyvezető kiválaszthatja, vagy befolyásolhatja a döntéshozókat abban, hogy milyen mozdonyon, illetve melyik vonalon közlekedjen? Nagyon szeretem a v43 mozdonyokat, csak nem tudom, hogy van -e rá esély, hogy vezethessem, mert a sorozat régi, és nem tudom, hogy pár év múlva (még nem vagyok 20) egyáltalán tudok -e majd jelentkezni rá.

Válaszaitokat köszönöm!



2018. okt. 29. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs túljelentkezés, de nagyon kevesen végzik el a tanfolyamot. De ha sikerülne is, akkor sem választhatod meg, hogy milyen gépen, milyen állomáson, milyen útvonalon járj. Lehet, hogy a lakhelyedtől távoli állomáson kell szolgálatra jelentkezned.
2018. okt. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Nincs túljelentkezés, sőt keresnek gyakornokokat is.

És igen, sokszor nem ott végzel, ahol kezdesz, és sokszor más útvonalra tesznek, hogy ne legyen monoton...

Gázolások, meg ki hogy dolgozza fel...

2018. okt. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tényleg nagyon hasznosak. De még azt sem lehet kiválasztani, hogy motorvonaton- mozdonyon, dízel- vagy villamos hajtású géppel teljesítsek szklgálatot?
2018. okt. 29. 21:17
 4/4 anonim válasza:
A vizsga feltétele a betöltött 20. életév. Hogy hol és mit szeretnél vezetni az nem kívánságműsor. Oda kell menni ahová vezényelnek. A MÁV-Startnál annyi könnyebbség van, hogy vannak telephelyek és ahhoz kötődik a munka kezdés. Rengeteg vasúttársaság van már hazánkba ahol más más módon zajlik a munkakezdés és végzés. Mindegyik cégnek van előnye is és hátránya is.
2018. okt. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!