Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ellenkező nemű kollega belémka...

Ellenkező nemű kollega belémkarol az utcán, azért elég meredek nem? Házas nő, két gyerekkel, és egy pasiba karolgat aki nem a férje?

Figyelt kérdés
2022. dec. 26. 17:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Attól, hogy házas és van két gyereke, még viszkethet neki.
2022. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%

Én még ölelgetni is szoktam a férfi kollégáimat. Nem vagyok befeszülve az ükanyám korából érkező elvárásoktól.

Szintén házas vagyok, de ezzel párhuzamosan önazonos is, aki kimutatja a szeretetét, az érintéstől sem riad vissza, az érzelmektől pláne. És nem társítom a szexualitáshoz. Mint az átlag magyar.

2022. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem sincs benne semmi meredek. Van egy házas, két gyerekes nő ismerősöm, aki ölelgetni szokott, egy másik meg masszírozni pl az autóban, ha együtt megyünk. Ő mondjuk nem házas, de én az vagyok.
2022. dec. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%

az olelgeteses dolog nekem sem tetszik

a parom azt mondja hogy "normalis" meg "barati" de minek olelgetne egy masik lanyt/not? nem ertem

2022. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%

Milyen traumát cipelsz, hogy ennyire dühös vagy?

És ha zavar, akkor nem tudtad a kis csőrödön kiköpni, hogy "figyelj kolléga, engem feszélyez, zavarba ejt, hogy belém karolsz, kollégáknál ez nálam sosem volt szokás, megtennéd, hogy nem teszed?"

Miért tőlünk kérdezed, hogy miért? Csak ő tudja a választ. Elment az eszed?

2022. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

"És ha zavar, akkor nem tudtad a kis csőrödön kiköpni,"


És honnan tudod hogy nem tettem meg azt elárulod?

2022. dec. 26. 17:38
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
"Házas nő, két gyerekkel, és egy pasiba karolgat aki nem a férje?" - önmagában ebben így nem látok semmit. Persze, a módja nem mindegy.
2022. dec. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
Esélyes, hogy itt vonzalom van a részéről, mert minden ok nélkül nem tapizza az egyik ember a másikat. Azért persze lehet hogy az Ő kommunikáciojában, ez nem jelent túl, sokat csak ilyen közvetlen, kedves az alapviselkedése. Ez persze simán félreérthető, szóval ne csodákozon az ilyen ember ha másik többet gondol egy ilyen érintésbe.
2022. dec. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%
Valószínűleg nem kap elég figyelmet otthon. Én nőként mondom, hogy soha egy férfival sem keresném magamtól a testi kontaktus semmilyen formáját, ha nem vágynék a figyelmére.
2022. dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Az alapítványi iskolás húgyagyú lehet, hogy nőhöz jut. Attól hátha megnyugszik és kevesebbet fog itt hőbörögni.
2022. dec. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!