Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pénzjutalmat adnak nektek...

Pénzjutalmat adnak nektek munkahelyen?

Figyelt kérdés

Tavaly nem kaptam pénzjutalmat, most meg igen nem is keveset.

Pár kollégám is kapott borítékot, de nem kérdeztem hogy mennyi pénz volt benne.A többieket nem tudom.

Szoktak ilyet csinálni?

34 éves leányzó vagyok-



2022. dec. 27. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez munkahelytől függ.

Én állami alkalmazott vagyok, nálunk nincsen. A párom cége szerződés szerint fizet, nekik bónuszuk van meg egyéb juttatásuk, de az nem ilyenkor van, hanem később az éves eredménytől és az ő minősítésétől függően.

Sógornőm egy kisboltban dolgozott korábban, a főnök ajándékot adott karácsonykor, de csak kis értékben, egyszer kapott egy ezüst gyűrűt meg kávét, ilyesmit. Másik rokonomnál szintén csomagot kaptak, egyik évben nagyobbat, másikban szinte alig valamit, a cég nyereségétől függően - pénzt nem.

De van ismerősöm aki kapott ilyen jutalompénzt, nem tudom mennyit.

Ha jól ment a cégnek és meg akarják tartani a dolgozóikat, akkor szokott ilyesmi lenni.

2022. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak helyek ahol szoktak, vannak ahol nem!

Én is szoktam bónuszt kapni!

De a kolégáidra ez nem tartozik, ne dicsekedj elötük,mert lehet nem mindenki kap, vagy nem mindenki ugyanannyit és ez okozhat elég nagy galibákat! Legyél hálás érte!

2022. dec. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne de nem.
2022. dec. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én kaptam, mindenki kapott a cégnél de egyáltalán nem egyenlő vagy "ferr" módon. Több főnök van és teljesen eltérő összegeket adtak. Van aki a dupláját kapta annak amit valaki más kapott. (Én tőlem csak egy valaki kapott többet, de akkor is igazságtalannak tartom az ilyet, legalábbis az illető annyival többet nem tesz le az asztalra, mint olyan aki csak a felét kapta annak amit ő.) Én is majdnem a dupláját kaptam annak amit valaki más kapott, de nem gondolom úgy, hogy a munkám majdnem a dupláját érné.
2022. dec. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi minden évben kapunk a karácsonyi bulin borítékot, egész szép összeggel. Nem tudom a többiekében mennyi van, kollégák vagyunk, szóval nem szoktunk más zsebében turkálni.
2022. dec. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kaptam, de igen meglepődtem, mert mivel évközben léptem be, megbeszéltük, hogy nekem nem jár, csak majd jövőre. Erre decemberben utalták a félhavi fizetést pluszban. Remélem nem kell visszafizetni.

De amúgy a régi munkahelyemen kaptam rendszeresen, minden projekt után, vagy volt, hogy közben is ösztönzésként, alkalmanként pár százezret.

2022. dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
18 éve vagyok egy helyen 18 éve következetesen évről évre a lónak egy páratlan testrészét kapjuk karácsonyra. PÉNZT? 1 ft-ot se soha.
2022. dec. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Borítékos pénzt én utoljára egy őrző-vedő cégben kaptam. Azóta normál munkahelyem van és minden pénz a számlámra megy, leadózva becsületesen.
2022. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

34 éves leányzó? Aha jó tréfa.

Borítékban soha nem kaptam, utalva igen.

35 éves nő vagyok.

2022. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!