Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit képzel az Új Főnök magáról...

Mit képzel az Új Főnök magáról? Miért alázott meg minket így?

Figyelt kérdés

Hostessként dolgozunk promóciókon. A főnökasszonyunk nem tudott ma jönn iezert másik megyéből jött az ottani főnök. Ott a amsik helyen a csapata normálisabb, mindig jó eredményt érnek el, mi meg hát mi vagyunk. Minden normálisan indult, bemutatkozott, elmondta, hogy ki mit fog csinálni, ő is dolgozott, meg telefonalgatott stb. Utána 11 órakor felrúgta a dobozokat és elkezdett kiabalni, hogy ennek mar regen késznek kellene lennie, idióta picsák vagyunk, akik semmihez nem értenek, meg nem csodálja, hogy nincs pasink, szinglik vagyunk, ha meg van akkor itt fog hagyni minket az ő csapata mar reg megcsinalta volna et a munkat, miért kell ezzel délig szarozni. Utána a ruhába kötött bele, szerinte igaz h tel van de " nagymamas otthonkába öltöztünk fel, szerinte haspolóba kellett volna jönnük mert egy szép lány aki jol nez i, az tudja igazan eladni a terméket stb meg ki volt az a hülye, aki ide felvett minket? Ő már regen hazazavart volna minket innen, kolléganőmnek a sminkjébe kötött bele, hoyg ez tul torz ettol természetesebbet kell hazsnalni és mondott markaneevekt h miylet, masik kolleganomnek az illataval volt problémaja, szerinte igy jar, kai olcso avonos parfumot vesz. (tényleg avonos a parfumje kolleganomnem - o persze 20+ ezres paco rabannet hazsnal) déltol estig foylton baszogatott minket :D a cipomet is kifogasolta h csizmat nem veszunk fel a labaakt ios ki kell emelni stb kérdeztuk h o miylen csapattal dolgozik és mutatott képet fullos gyöynörű jo csajoknak a fonoke. Kolleganom ismeri az o csapatabol is néhány embert és gyakran kavar veluk nyilavn ezert veszi fel oket, nala csak ilyen jo csajok dolgozhatnak.

Amúgy nagyon helyes a pasi 26 éves fullos srác jol nez ki de van mar elvuileg baartnője meg gyereke is :D hazahozott minket a mercedessel, jófej volt, de holnap ujrqa baszogatni fog inket és nem tudom h mit vegyek fel, milyen smink legyen akkor, mert ha ninsc ugye az is baj. Mi a véleményetek errol? :D



#Hostess, munka, főnök, csesztet
2022. dec. 29. 20:09
1 2
 1/17 anonim válasza:
27%
Az a véleményem hogy TEKTEKTEKTEKTEK...
2022. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Az a véleményem első körben, hogy ez nem egy főnök, hanem egy arrogáns, hatalommániás f.szfej.

Másodsorban pedig kollektíven ott kell az ilyet hagyni. Oldja meg maga a munkát.

2022. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

És mindezt a szexualitás kategóriába?

Ezek szerint tényleg nem a legélesebb kés vagy....

2022. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%

Annak alapján , ahogyan ki fejtette veletek szemben a véleményét , azt gondolom hogy egy beképzelt seggfej !

De ha meg akarsz neki felelni , már csak ha a munkádat vesszük , akkor próbálj nagyon szexisen , ha kell kissé kihívóan öltözni , ami nem teljesen mutatja meg az intim részeidet , de sokat sejtető a látványa .

Valamit legyen meg az az igazi nőiesség , a kedvesség , mosoly az a nőies törékenység stb .

Legyél megértő akár a vicceket , vagy bókokat illetően és ha megjegyzést tesz esetleg pl: dicséri az alakodat és megjegyzést is tesz hozzá , akkor is fogadd kedvesen s mosollyal .

Ha így sem lesz veled elégedett , akkor forduljon fel !

2022. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Add meg annak a rohadt takonyembernek a nevét es hulyere pofozom, egyebkent azt az ember fel kell jelentenetek, azt a szemétládát. Jelentsétek fel!
2022. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
82%
Az első mondatom az lett volna hogy "nem anyáddal beszélsz", egy munkakapcsolatba nem fér bele az ilyen beszéd, minősítgetés. Gondolom neki is van főnöke, az ilyeneken át kell lépni és közvetlenül a főnökének elmondani hogy milyen hangon beszélt veletek. Értem én hogy a munkádról van szó, de semmi olyat nem kell elviselned ami már bánt Téged. Gondolom akad még ilyen munka több is, ahol esetleg kulturáltabban viselkednek veletek. De ha a fullos pasinak Mercedes-szel ezt el lehet nézni az a Te dolgod, de semmiképp nem normális egy ilyen egy munkahelyen. F39
2022. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen csatlakozom. Es van munkaugyi birosag, nem cssk rendorseg. Masik hogy athagja a nyilvanos becsuletsertes jogi esetét, foleg ha tanuk vannak, meg felveszitek ilyen esetben mobillal hangrogzitovel is amit csinal. Masik hogy mint munkaltato, torvenyeket sert. Es jon a ragalom, a megalazas, stb. A rebdorsegre bementek, jegyszokonyv elkeszul es szepen behivjak majd ot szembesitesre. Plusz a munkaugyi birosag. Ezt sem mint munkaltato, sem mint maganember nem teheti, se beosztott fele, se embertars fele. Es irtam, add meg privatban a nevét, majd en helyre teszem es kicsinalom a hulye agyát az ilyen ócska patkányféregnek.
2022. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

Van egy nő ismerősöm , aki eladói munkakörbe keresett állást .

El is ment állás interjúra .

Őt is megszólta ott a férfi főnök ,egyrészt hogy már 40 éves , másrészt hogy régimódú az öltözete !

Mivel ruházati termékeket kellet eladni ott , azt hiszem az üzlet neve ( férfi divat ) - volt , szinte kikötés volt a szép s fiatal külső és kedves , szexis megjelenés .

A főnök szavait idézte az ismerősöm : tudja kedves itt az a bevált tapasztalat , hogy a férfiak többségének , elsősorban a szép s fiatal , kedves lányokon akad fent a szemük elsősorban , így általában ezért térnek be igazán boltunkban és csak ez után fognak itt körülnézni és talán vásárolni is valamit .

Majd így szólt a főnök hozzá : Nézze kedves Tímea , én felveszem önt próbaidőre azzal a feltétellel , hogy tessék alaposan ki sminkelnie magát és szexis öltözékben jelenjen meg itt a boltban , rendben !?

Ere az ismerősöm , határozott választ adott : Óh , köszönöm szépen az ajánlatát és elnézést kérek én nem tudtam hogy ebbe a boltba nem eladót , hanem szép fiatal kurvát keresnek !

Majd az ismerősöm felállt a székből és köszönés nélkül távozott !

2022. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Mondtam, hogy ez egy Hostess munka, tehát alapból jól kell kinézni, nyilván aki nem ilyen munkakörben dolgozik az ezt nem értheti, aki viszont érti és ennek megfelelően válaszolt őszintén sajnálom, hogy le lett pontozva.


Rendőrség? Feljelentés? :D Gondolkozzatok már, mielőtt ilyeneket írtok! Pláne, hogy mindezt olyanok írják, akik azt mondják, hogy adjam meg az elérhetőségeit és "helyrepofozzák" ja, mert az teljesen legális mi? Olyankor nem kell rendőrség?


Privát üzenetekre sem válaszoltam, hiszen aki így oldja mega problémákat, annak nem sok esze lehet. Vagyonvédelemben volt felsővezető a srac és elegge ki van gyurva, boxol stb szóval elbánna ő veletek nyugi, kérlek ne nethuszárkodjatok!


Ami pedig a rendőrséget illeti nyilvan fura de eddig nem megyünk el.


Külön köszönöm annak, aki megértette, hoyg ez egy hostess munka nekem azok is furcsák, hogy a sarcnak jobb divaterzeke van mint némelyik kolleganőnek és figyel ilyenekre is, hogy smink stb :D



Ami még furcsa, hogy Ő amúgy rendelt nekünk Gyrost, hozott innivalót, szünetek normálisan és egyenlően fel voltak osztva.

Az én főnököm hiába nő, akit nagyon szertek ő ritkan csinal ilyet és a szunetek is csak a kiskedvenceinek vannak, vagyis nekik joval tobb van.

De itt tényleg dolgozni kell. keményebben mint ahogy mi szoktunk.


#4 Köszönöm.

2022. dec. 29. 22:06
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Fontos volt kiemelni a sztoriban, hogy Mercedes.
2022. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!