Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire ellentmondasos, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ellentmondasos, ha egy tanult, muvelt no ilyen kepeket oszt meg magarol nyilvanosan?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

(Csak peldak).


2022. okt. 30. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy egyesek miért vannak hasonló megosztásokon felháborodva. Számomra teljesen semleges.
2022. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A képek megosztása nincs összefüggésben a tanultsággal vagy a végzettséggel! Ez így hülyeség, már bocsánat!
2022. okt. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ciki, az ilyeneket inkább csak a partnerének kéne elküldeni. Nincs azzal gond, hogy vannak róla ilyen képek, de feltölteni a netre nyilvánosan olyan, mintha direkt azt akarná sugallni, hogy egy könnyen kapható krva. Közben meg ha egy művelt nő, akkor egy ízléses ruhában is ugyanolyan szexi tudna lenni, sőt szerintem szexibb is, ha kicsit sejtelmesebb egy ruha. Az ilyeneket meg tartsa meg a partnerének.
2022. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ellentmondásosnak egyáltalán nem tartom. A hiúság szerintem nem elítélendő tulajdonság, ha ő élvezi a figyelmet és vállalja azt ami az ilyen képek megosztásával jár akkor csinálja nyugodtan.
2022. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond ez, szereti a természetességet, vagy mutatni magából valamit.
2022. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeritnem ez nem attól függ hogy tanult vagy sem ...
2022. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon ellentmondásos... mármint az hogy nem ismerem a képen látható hölgyeket személyesen 😂

Kicsit szexi képek na és? Nem az iskolai végzettségtől függ hogy ki mennyire nyitott. Több múlik a környezeten, foglalkozáson. Egy iskolai tanárnőnél pl. nem célszerű ilyen képeket nyilvánossá tenni. Ha viszont a publikálóját nem zavarja akkor egészségére. Miért lenne ez baj???

2022. okt. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem látok ellentmondást, igaz, a tanultságnak, műveltségnek sem látom jelét. Egy biztos, ilyen képekkel egy nő sem a szellemi képességeire akarja fölhívni a figyelmet. Minden nő számára nagyon fontos, hogy érezze, vonzó. Ki megelégszik azzal, ha tudja, kit vonz, kinek kell az, hogy sokakra legyen ilyen hatással.
2022. okt. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!