Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » DM állásinterjúra hogyan...

DM állásinterjúra hogyan készüljek, mire számítsak?

Figyelt kérdés
Van e valakinek tapasztalata? Vagy kb olyan, mint bármely más üzlet/bolt interjúztatása? Mennyire tanuljak előre a cégről, termékekről? (ismerem egyébként elég jól az üzletet amibe jelentkeztem, de gondolom nem árt valamit a cégről is előre tanulnom vagy ilyesmi)

2022. dec. 30. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tök más területen vagyok, de szerintem az emberi részére is készülj kicsit, ilyen standard HR-es dolgokra, hogy mik a jó és nem jó tulajdonságaid. Meg hogyan dolgozol együtt másokkal, mit csinálsz konfliktus helyzetben.


De az is jó, ha készülsz a cégéből kicsit és ezt mondhatod is, hogy miknek néztél utána. Ez annyiban jó, hogy látják, hogy akarsz tanulni képes vagy rá utánanézni dolgoknak. Meg az is lejön, hogy motivált vagy akarod az állást, szóval esélyesebb, hogy nem lépsz le két hónap után.

2022. dec. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ruhaboltban is ezeket kérdeztek ("mik a jó és nem jó tulajdonságaid. Meg hogyan dolgozol együtt másokkal, mit csinálsz konfliktus helyzetben."), akkor így tudom, hogy körülbelül mire számítsak. Köszönöm a választ!
2022. dec. 30. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A bugyuta sablonkéréseket nyomatják mindenhol, de valójában pofa alapján döntenek.
2022. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noren1989 ***** válasza:
2022. dec. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
#2 igen, csak ezt le szokták becsülni az emberek és csak a szakmai részre figyelnek. de nekem mondta egy HR-es hogy kb 50% csak a szakmai. Mert az emberi dolgokon múlik, hogy jól lehet e együtt dolgozni valakivel, hogy nem egy fájdalom lesz a többieknek kommunikálni vele, szóval nem gond lesz e inkább. A szakmai részeknél is igazából az a fontos, hogy képes e megtanulni a dolgokat. Pl a munkatapasztalat is erre jó nekik, hogy látják, hogy egy másik helyen már képes volt betanulni.
2022. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!